Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg normális, hogy wc-re...

Tényleg normális, hogy wc-re sem lehet menni a gyerektől?

Figyelt kérdés
Tudom ez valami általánosan elfogadott dolog, hogy anya nem megy wc-re sem egyedül, de engem iszonyatosan idegesít, hogy a dolgom végezném és közben belém csimpaszkodik! Higiénés szempontból sem egészséges, arról nem is beszélve, amikor épp az ember a nagy dolgát végezné vagy nő létére tampont cserél meg hasonlók! Normális hogy egy totyogó ott áll?? Ha meg rászólok vagy kiküldöm hiszti van és csapkodja az ajtót. Nem tudom vele megértetni de egyszerűen gusztustalanak tartom, hogy miközben hasmenésem van és épp törlöm a fenekem a kicsi épp belém kapaszkodik!! velem van a baj??
2017. júl. 27. 08:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát passz, az én lányom sose jött utánam...
2017. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
2 eve en sem voltam wc -n egyedul ... az a baj, hogy nalunk be sem lehet zarni az ajtot.
2017. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Járóka? Nem tudom mennyi idős a babád de nekem 9 hós és elvan addig benne amíg wc.n vagyok. Hát ha kinövi ( az nem tudom mikor lesz) akkor gondba leszek én is, mert beengedni akkor én sem szeretném. Én is kíváncsi vagyok h nagyobb gyerekkel h oldják meg a dolgot!
2017. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Első gyerek, nem tudom hogy megy, de barátnőknél is ezt látom, hogy megy utána... de nekem rettentő irritáló és zavaró. A wc az a hely ahova szigorúan egyedül jár az ember és hiába takarítom nem tiszta ahhoz hogy egy totyogó ott játszon....
2017. júl. 27. 08:44
 5/26 A kérdező kommentje:
1 éves múlt, sehol nem marad meg bezárva :(
2017. júl. 27. 08:45
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Mehetsz nélküle, csak addig ordít az ajtó előtt.

Szeparációs szorongás. Teljesen normális. Van olyan gyerek, akinél nagyon durva, ebben sem egyformák. A szerencsésebb szülők elég, ha énekelnek a wc-n, és hall a kicsi. Kevésbé szerencsés esetben muszáj látnia is.

Nyugi, add meg neki, amit szeretne, és hamarosan kinövi. :)

2017. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a férjem volt gyedem a fiunk 8 hónapos korától. És ugye tudjuk, hogy a férfiak nem intézik ezt el ket perc alatt. Először mindig ment utána a fiunk, de aztán mindig megunta a műsort, később már nem is ment utána. Rájött, hogy ez nem izgi program.
2017. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Igen, normális.

Bár én nem csinálok nagy ügyet belőle. Ha csak pisilek, akkor nyugodtan bejöhet, ha pl tampont cserélnék, addig lekötöm valamivel (akár tv). De a 4 éves fiam most is utánam jön, ha pl szét kell szedni a legót. De nem marad ott, megy vissza játszani.

2017. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Ajtó?

én klasszul tudtam tampont cserélni úgy, hogy közben kívülről döngette az ajtót. nem különösképp zavart.

2017. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak az elején érdekes.. 1 évesen velem is jött ha kell ha nem mindig ott lógott, de most 3 hónappal később már csak elvétve jön be, ajtót nem csukom be de ő inkább játszik , már tudja hova megyek és hogy nem túl izgi ahova megyek de nem is tűnök el végre úgyhogy már elmúlt szerencsére az újdonság varázsa :)
2017. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!