Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák, Ti...

Kisgyermekes anyukák, Ti hamarabb keltek fel mint a gyerek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit csináltok a plusz időben? mikor keltek ti és mikor a gyerek?Muszáj felkeltenetek vagy egyszerűen így könnyebb és inkább lemondtok a alvásról?

2017. júl. 28. 08:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Mi háromnegyed 6-kor kelünk, a fiunk pedig oviidőben háromnegyed hétkor. Kávézok, beágyazok, teszek-veszek, régebben, amíg a kutyánk meg nem halt kutyát sétáltattam. Hétvégén sem alszom tovább annyira megszoktam ezt az időpontot.
2017. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem a fiam már 4, fél 5 körül kukorékol. Nem tudom beelőzni:) De ha hamarabb kelnék, szerintem nyugisan meginnám a kávém..
2017. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Mi egyutt alszunk hajnali 3-tol, ( elotte egyedul alszik az agyaban)es kb egyszerre kelunk 8-9 kozott. 2 eves lesz.
2017. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Általában igen, mert megy a férjem dolgozni, és felébredek rá, de ha fáradt vagyok, akkor alszom még (olyankor nem ébredek fel teljesen), amíg fel nem kel a kisfiunk. Szóval hol így sikerül, hol úgy. Ha én kelek korábban, reggelizek, felöltözök, rendbe szedem magam, beágyazok. Ennél több még sosem fért bele.
2017. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem ébredek hamarabb, örülök hogy még aludhatok.

Mi együtt alszunk.

Eleve későn alszik el 23 óra körül és igy alszik maximum reggel 7-ig.

Gondolhatod télen milyen rossz, amikor ő elasztikus 20-21 óra között és már reggel 5-6 óra között kukorékol.

Születésétől fogva koránkelő.

Volt olyan időszak, hogy hajnal fél 4-4 között ébredt állandóan és ő már fitt volt. 😁


Ha netán valamilyen oknál fogva felébredek korábban vagy nagyritkán ő alszik tovább, akkor elmegyek wc-re, fogatmosok aztán vissza fekszem mellé és nyomkodom a telefont.

2017. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elasztikus helyett elalszik. 😂

A teló átirja néha amit írok.

2017. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy hamarabb kelnék. Ha véletlenül sikerül beelőznöm a törpéket, akkor főzök egy teát, és csendben megiszom hírolvasás közben.
2017. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De b@romság ez a lepontozás!
2017. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kitti85 ***** válasza:
Három gyerkőc van. Fél 6kor keltem magam és a kicsi is általában ekkor ébred így megyünk főzni. Jön a hátamra és onnan figyel. A két nagyfiú (5 és 4) fél 7-7 között ébred. Addigra megfőzök, elmosogatok kicsit rendezgetek. Így szeretem mert akkor ha felébrednek már csak az övék vagyok :) Szeretem a reggeleket mikor mindenki még alszik magyritkán a kiscsaj is (9hós) főleg így nyáron nyitott ablak mellett.
2017. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Tamara26 válasza:
Nekem 2gyerkocom van 7 eves es 4 eves a nagylany automatikusan hetvegen is 6-fel7 korul fent van mi meg alszunk es be megy a nagyszulokhoz :) esetleg fel kolt h kapcsoljak neki meset es csondben nezi mig mi alszunk :)a kisebbk velunk egy agyban alszik o viszont egy alom szuszek altalaban en elobb kelek hetvegen 8kor de o meg alszik 9-fel10ig hetkoznap alig lehet ki robbantani agy agybol 7:25 kor altalaban igy mindig kesobb erek be a munkaba :) ilyenkor en mar 6 kor fent vagyok igy kenyelmesen meg iszom a kv es varom h fel ebredjen a kisebb de altalaban nekem kell ebresztenem:) ez ido alatt a nagyobbik lanyomat kenyelmesen el keszitem az ovodaba:)
2017. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!