Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan indulnátok el egy...

Hogyan indulnátok el egy napos fürdős útra, ha még délben alszik a kicsi?

Figyelt kérdés
Jó lenne egész nap pancsolni, de délben még aludni szokott gyermekem. Ti hogyan menétek, délelőtt és alvásra haza, vagy alvás után, de akkor meg nem sok idő marad fürdeni. Élményfürdőbe mennénk. Ha nem alszik, akkor meg nagyon fáradt lesz. Hogyan csináltátok?
2017. júl. 30. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4 és 2.5 éves gyerekeinkkel is 3 után megyünk strandra, délutáni alvás után. Ilyenkor próbálom őket előbb lerakni aludni (1óra helyett akár délben) és így 2kor már lehet is készülődni és indulni. Utoljára amikor voltunk 7kor jöttünk el a strandról és akkor is még bőven lehetett volna fürdeni. Elég volt a 3-4 óra.
2017. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
MEgpróbálom én is korábban elaltani és úgy menni délután. Az út egyébként 1 óra minimum
2017. júl. 30. 15:03
 13/16 anonim ***** válasza:

4 gyerekem van, probáltunk már sokféle verziót.

Amiket mi megéltünk:

1. Reggel korán indultunk, értsd már 8 ra megérkeztünk a strandra és kb. 4-5 ig ott voltunk, nem tudtuk elaltatni őket sem babkocsiban sem strandsátorban, de még így is bírták 4 ig, sok volt az élmény nem voltak nyügösek.

2. ugyanaz mint az első, sikerült aludni sátorba

3. csak délután mentünk alvás után

4. otthon megebédeltünk, alvásidőben utaztunk ha messzebbre mentünk , én nektek ezt ajánlanám, ennek az a hátránya, h a legnagyobb melegbe mész, de ha van klima úgy szerintem nem vészes.

Az első kettő verzió csak akkor vállalható, ha van benti része is a fürdőnek, hiába van árnyék és kissátor egész nap kint aszalódni kisgyerekkel nekem nem jött be.

2017. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Strandsátorban aludt. Felváltva őriztük. 16 hós.
2017. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha fáradt lesz akkor biztosan elalszik a babakocsiban is. Vagy igen, pléden, sátorban stb.

Én ebből sose csináltam ügyet. Pont emiatt lesz rugalmas a gyerek, hogy tud majd bárhol aludni. Ha folyton otthon altatnám, később sehova se tudnám vinni.

2017. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik? Mi most úgy mentünk a balcsira (1,5 óra), hogy alvásidőbe indultunk, így az utat végigaludta
2017. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!