Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Mai uh 4 hét 4 napos...

S. O. S. Mai uh 4 hét 4 napos vagyok 10 mm petezsák csakhogy 19-20 között volt peteérés nem kicsi?

Figyelt kérdés
Szoval kicsit bonyorult a helyzet. Pcos, csokkent pajzsmirigy. Ciklusaim nagyon valtozóak 36-46 kozott mozog.Utolsó M. 16.08.25 volt. 09.15 en doki mondta hogy 15 mm pete van 4 nap mulva peteéres mi 18, 19 en voltunk együtt. A 14. Napon negatív teszt de a 20. On pozitiv. Mai uh 4 hetes es 4 napos terhesség 10 mm petezsák. Doki szerint kesobb fogant. De az nem lehet mert 19 ota nem voltunk együtt. Akkor nem kicsi a petezsák nek kellene mar kb 6-7 hetesnek lennem. Nagyon aggodom 3 het mulva megyek vissza.

2016. okt. 20. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!! Nem minden baba fejlődik egyforma ütemben! Nálam például későn lehetett szív hangot hallani. 4,5kgal született. Azóta már 2 éves :)
2016. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kitartó spermák akár 5 napig is életképesek. Tehát attól, hogy ti 19-én voltatok együtt, simán lehetett akár 24-én is a peteérés. Első terhességemkor 5+2-nél voltam először dokinál és akkor volt 13 mm a petezsák. Ami fura nekem, hogy ugye a terhesség korát a mensitől számolják normál ciklus esetén. Vagyis kb. 2 hete és 4 napja kellett fogannia, de ha, mint írod nem voltatok együtt szeptember 19 óta akkor minimum 6 hetesnek kellene lennie...
2016. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hali hat igen en is gondolom hogy 6 hetesnek kellene lennie. Ezert mem ertem, nagyon furi nekem. Lehet hogy 2hettel le van maradva a fejlodesben. Mert az nem tul joo. :(
2016. okt. 20. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Első :az elején kb 12 hétig egyformán fejlődnek az embriók...


Kérdező:Ne adjátok fel a reményt,bár ha azóta nem voltatok együtt akkor tényleg nem valami bíztató ez a méret.

Drukkolok!

2016. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon ideges vagyok miatta nov 10 nagyon messze van nem hiszem hogy kibirom addig kérek idopontot szerintem 1 hét mulva nezzek meg hogy fejlodott e. Mert akkor mar nagyobbnak kell lennie nem? Lehet 1-2 nappal később fogant de akkor is picinek tűnik. Bár a doki szerint az en esetemben ez jo hogy van mert ugye pco esetén spontan terhesség eleg nehéz összehozni. De nagyon félek.
2016. okt. 21. 11:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 2.babám 11nappal később fogant.Ennyivel kisebb is volt minden ultrahangon.Míg nem láttuk az embriót és h pulzál a pici szíve addig Hetente volt uh.


#4

2016. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
11 nappal később de akkor volt aktus a peteeres utan is? Mert nekukn nem a ferjem nem volt itthon. 11 napig meg a spermiumok nem várnak. Nem? Csak 72 óráig életképesek vagy rosszul tudom. Mi 19. Utan mar nem voltunk együtt.
2016. okt. 21. 14:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor volt peteérésem és együtt is voltunk.

Ha ti nem voltatok akkor van ok az aggodalomra,de csodák vannak!


#4

2016. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oke csak hogy tiszta legyen. Akkor ti együtt voltatok a peteérésnél es utana is voltatok együtt ezert foganhatott 11 nappal később. Ugye jol irtam?

Na mi csak a peteérés napjan voltunk együtt azutan mar nem volt ra alkalom.

2016. okt. 21. 23:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem később volt akkor a peteérésem is.Valami miatt kitolódott
2016. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!