Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fogja abbahagyni a bőgest?

Mikor fogja abbahagyni a bőgest?

Figyelt kérdés
1 eves lesz lassan, meg nem beszel. Eleg hatarozott elkepzelesei vannak arrol h mikor mit akar csinalni, es ezt sirassal adja tudtomra. Egesz nap nyökög, sír,morgolódik mindenre. Ha bent vagyunk ki akar menni, ha kint vagyunk nem hajlando babakocsiba ulni (amugy mar stabilan rohangál), de setalni meg nem tud/akar hosszabb tavot. Jarokaban, jatek kozben, eves kozben,mindenhol csak nyüfög, aztan bőg. Mar eskuszom megorulok. Mikor fogja abbahagyni? Majd amikor beszelni kezd?
2017. júl. 31. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha eltereled a figyelmet.
2017. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
ha 3 éves korában még egyálatlán nem beszél a gyerek, akkor megkésett a beszédfejlődése. Engem is aggasztott, mert az enyém 2,5 éves és még csak pár szót mond, ha akar valamit hasonlóan fejezi ki magát mint a tied. Szóval ebből kiindulva, még várnod kell.
2017. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 eves nem 3.
2017. júl. 31. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy 1 éves, azért írtam a 3 éves kort, mert addig simán lehet, h nem beszél egy gyerek így, ez egy 1 évesnél nem ritka dolog.
2017. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És igen, így kommunikálnak, így tudják magukat kifejezni.
2017. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Unatkozik.

Majd ha lefoglalod olyan dologgal ami neki is tetszik, nem fog bogni

2017. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napi 2x jatszoter, haziallatokkal valo jatszas, bent jatszas, jatszohazba jaras es rokonlatogatas, hetvegeken kirandulas ezek szerint unalmas...akkor nem tudom mit csinaljak vele.
2017. júl. 31. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ha ezek kozben is sir akkor nem tetszik neki. Vagy valami mas baja van... Fogzik...
2017. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!