Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elrontottam valamit a nevelés...

Elrontottam valamit a nevelés alatt, miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányunk. Ha otthon vagyok munka után akkor játszunk ilyenek elvan velem, bár ilyenkor se érzem hogy annyira kötődne hozzám mint Apához. Viszont most eljöttünk nyaralni. Én, Feleségem,Kislányunk és anyukám apukám. Ha ő velük is együtt vagyunk rajtuk lóg leginkább. De most nyaralás alatt csak rajtuk. Tudomást se vedz rólam a kislányom. Mamáéknak és feleségemnek mutogat, ujjuknál fogva viszi őket ahova menni akar, játszik velük. Ha én odamegyek mellé már elkezd hisztizni, sírni és otthagy majd kimegy hozzájuk. Elrontottam valamit? Nem érzem hogy az apjának hinne. Terveztem hogy majd setalunk kezenfogva, játszunk homokvárazunk, dehát semmit nem hajlandó velem csinálni.
2017. aug. 1. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Vagy csak nem találod fel vele magad.

Ötletelj ne tőle várd.

Pl ha neki állnál buborékot v lufit fujni, satrat epiteni, sarkanyt eregetni, kukucs játszani, elbujni, forgoszékezni, ketlem hogy sirva kikerulne

2017. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Kicsi kora óta gondozod? Eteted, altatod, pelenkázod?

Vagy csak a semmiből játszani szeretnél?

Mert sajnos vagy sem, az előbbiből jön az utóbbi. A gondozás teremti meg a kapcsot.

2017. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én vadidegen gyerekkel is tudok játszani.
2017. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk lufizni csikizni kukucsizni ilyenek. Otthon el is vagyunk nagyjából, de ez a nyaralás így egy katasztrófa. Igen amióta megszületett én is pelenkázom etetem altatom gondozom munkám mellett ahogyan tudom, nyílván nem annyit mint az anyja. De a papa például egyiket se csinálta mégis ő az isten most.
2017. aug. 1. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert ritkábban látja őket, ők a sláger. Ne vedd magadra.
2017. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!