Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran adtok Kubut a...

Milyen gyakran adtok Kubut a 2-3 eves gyereknek?

Figyelt kérdés
2 eves a fiam, odaig van erte. Viszont neki ez a nasi, nalunk nincs turo rudi, dormi, csoki es tarsai.
2017. aug. 2. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom sajnos soha nem itta meg a vizet. Most épp szörpöt iszik (3,5 éves), 2 évesen csak kubut és szívószálas vitatigeist ivott. Rá még a kórházban is azt mondta az orvos, hogy mindegy mit iszik csak igyon. Mi szeretjük a vizet, majd idővel ő is rászokik.
2017. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !

Szerencsere megissza a vizet, 100 % ban az a folyadek neki, a Kubu mint nasi , a repast szereti, nekem is izlik mondjuk :)

2017. aug. 2. 18:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add ha szereti. Nálunk vizet meg teát iszik a gyerek. Nasizik is mikor mit: keksz (3-4 db), pufi (egy maréknyi), babapiskóta (2-3 db), alföldi mézes (1-2 db), zizi( ha nagyon unatkozik pár szemet egy tálka aljára teszek, hogy kiszedegesse, sokszor csak kiönti meg felszedi). Én nem adhatok neki olyat amiben tejfehérje és laktóz van azért kapja ezeket nem túró rudi meg ilyesmi.
2017. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!