Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérlek adjatok altatási...

Kérlek adjatok altatási tippeket!? :-)

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves a kisfiam, és nagyon nehezen alszik el, délután és este is. Hétvégén napközben egyáltalán nem akar aludni, ha apa, vagy nagyi itthon van! Hiába sötétítek be, dudorászok, ölelgetem egyszerűen nem alszik. Vannak hétköznap is jobb és rosszabb napok, de ott mindig sikerül aludni! De ma másfél óra próbálkozás után feladtam! :-(

Este sem egy leányálom!

Annyira kikészít ez a "nemakarokaludni" korszak!

Segítsetek!!!! Nálatok volt ilyen???


2010. máj. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami miatt nem fárad el. Én a napközbenit kihagynám, este hátha jobban alszik. Ismerek több olyan babát, aki ilyen korban már nem igényelte a nappali alvást - bár maminak tudom, jól jönne :)
2010. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de lehet később az az óvodában gond lenne! Igen, ha nem alszik nappal este hamar elalszik! Viszont, ha alszik napközben, nyugodtabb és kiegyenúlyozottabb, kevésbé akaratos. Én úgy látom, hogy neki (és az idegrendszerének) kellene még az a déli pihi. Most a héten nálunk ne volt túl jó idő, nem sokat voltunk kint, valóban nem fáradhatott el. Napközben idebent pedig nem olyan sok fárasztós dolgot lehet csinálni, most vagyok hathetes pocakos, én pedig fáradékonyabb és érzékenyebb vagyok! :-)
2010. máj. 23. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oviban aludni fog:)
2010. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-)
2010. máj. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!