Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen cipő nem ciki kislánynak...

Ilyen cipő nem ciki kislánynak ünneplőnek? ˛/kép lent/

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 15. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Most lesznek elsősök lányaim.Igazából már vettünk egy ünneplő cipőt nekik de szívem szerint becserélném mert szerintem egyrészt nem lesz nekik kényelmes szerintem ,másrészt csúszni fog a talpa mint minden ilyen ünneplőcipőnek.Jó az igaz hogy szebb meg alkalmibb.
2017. aug. 15. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ünneplőcipő, de mivel ma már senkit nem érdekel, hogy ki mit visel, így nem ciki. Később legalább használja majd.
2017. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ilyen amit vettünk. [link]
2017. aug. 15. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ünneplőcipő. De még kicsi a lányod, így mindegy melyiket veszi fel. Enged, hogy ő döntse el, így neked egy gonddal kevesebb. Senki nem fog szólni ha a feketét veszi fel.
2017. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélében lesznek a gyerekek az évnyitón, hidd el, lesz mindenféle. A feketével sem fognak kilógni a tömegből. A fehér ünnepélyesebb, a fekete viszont kényelmesebbnek tűnik.
2017. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. A többi alsós gyereken sem igen szokott nálunk az lenni, és mi sem szoktunk kifejezett ünneplő cipőt adni a fiúkra, csak valami sötétebb utcait. 3-4 havonta nő egy számot a lábuk, ünnepségből meg van mondjuk 4 egy évben, ami után már fociznak az udvaron, így felesleges pénzkidobásnak érezném a suli soregyen kedvéért. Az más, ha egyébként is lenne alkalom kiöltöztetni őket, mert pl. fellépnek vagy bálba járnánk :)
2017. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak fekete az ünneplő cipője a 3. osztályt kezdi...az összes lánynak fekete lakkos ünneplőcipője van. Kivéve 1-nek, fiuk közül is akad akire az ünneplő ruhához ráadják legalább a sötét edzőcipőt.

Az enyém is ment már úgy,hogy az ünneplőhöz megkapta a fekete edzőcipőjét mert a teljes harci dísz már rajta volt indult volna és hoppá fél év alatt úgy kinőtte ,hogy szegény állni se tudott benne,nem hogy menni...időbe meg már nem fért bele,hogy elrongyoljunk másikért. (tanulságként előtte nap próba). Mondjuk ő jár versmondó versenyekre, német nyelvű versenyekre így legalább nem 3-4 alkalommal van rajta egy évbe

2017. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve fekete cipő kell az évnyitóra,így én fekete balerinára szavazók.
2017. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a lányomra. Oviban még elmegy szerintem de iskolában nem. Nekem még ovis gyerekeim vannak de biztos vagyok benne, hogy rendes ünneplős cipőjük lesz suliban.
2017. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Végülis nem cseréltük be maradt a fehér:) Nàlunk nincs kikötve hogy csak fekete lehet.
2017. aug. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!