Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Immunerősítőt, vitaminokat...

Immunerősítőt, vitaminokat elkezditek adni a gyerekeiteknek, így ovi előtt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém tavaly szeptemberben lett kiscsoportos, augusztus elejétől adtam neki a vitaminokat, gyerekorvos tanácsára Supradyn kids-et, később -télen- Actival kid-et (a Marslakócskák nem jöttek be neki), szóval a gumicukor-szerűeket próbáltuk, illetve sok nyers gyümölcsöt és zöldséget kapott, azt hittem tök jó lesz így minden, de sajnos ugyanúgy elkapott szinte minden vírust, ami átment a többieken... :( Ettől függetlenül most is kapja, hátha most jobb lesz a helyzet.
2017. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Tavaly végig szedett Béres cseppet, 2 hónapot volt itthon összesen betegség miatt... úgyhogy most kipróbálunk mást

2017. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem adok semmit. Most lesz kiscsoportos.
2017. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm tanácsolta tavaly, hogy még augusztusban álljak neki szedetni a gyerekekkel vitamint, mert maaaajd meglátom milyen betegesek lesznek... Hát én feleslegesnek tartottam, nem adtam nekik. Szeptembertől áprilisig minden hónapban minimum 2 hetet itthon voltam velük betegség miatt. Most kipróbálom, augusztus elsejével elkezdték szedni a Forever Kids márkájút (nekem szinte mindenki ezt ajánlotta). Bízom benne, hogy így csak minden második hónapban lesznek betegek vagy egy betegség nem fog két hétig húzódni.
2017. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, ha nem volt bölcsis (gyerekközösségben huzamosabban), akkor oviba, kiscsoportba gyakran lesz beteg, bármit is iparkodik a szülő. Át kell esni egy pár betegségen, hogy erősödjön az immunrendszere. Főleg novembertől-márciusig várható, hogy lábadozni fog.
2017. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az enyém volt bölcsis is egy évig, ott 1-2 hónap alatt annyi felsőlégúti megbetegedést szedett össze, hogy először a csípőizületére (!!! Én sem hallottam ilyet addig) húzódott a gyulladás, sántított az egyik lábára, 10 napig feküdnie kellett (egy 2,5 éves gyereknek, gondolhatjátok...), majd miután ebből kijött a füle volt folyamatosan begyulladva, ki kellett venni az orrmanduláját, a fülfelszúrást épp' hogy megúsztuk, de nem sokon múlt. Mire a bölcsis vírusokhoz hozzáedződött, addigra jött az ovi, ezért tanácsolta a gyerekorvosunk a multivitaminokat...
2017. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly kis csoport elott adta.

Semmit nem ért, kb. 2 hetet volt oviban, 2 hetet itthon betegen oktobertol aprilisig.

Idén nem erre, elore nem adok, most jo evo, van sok friss gyumolcs- zoldseg, rendes fott kaja, majd telen adok valami multit ( sokfelet kapott, egyik se csodaszer arra keszulj fel), plusz C vit-t, mézet, propoliszt szoktam ha keszuloben van valami.

Aztan jon ami jon.

Bizom, hogy a 2. ev jobb lesz, mi is sokszor voltunk vele betegek , meg dolgozni is alig tudtunk.

2017. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok! Annó mikor kicsi voltam rengeteg teát utazzak velem mert hogy finom meg hogy jó és egészséges. Soha nem voltam otthol ilyenekkel. Egyszer-egyszer ha el kaptam azt is majdnem lábon hordtam ki. Sok minden közre játszik. Pl:Inkább gyümölcsöket kaptam édesség gyanánt. Ittam kecsketejet is mert nagyon erős immunrendszer erősítő. Teákat persze nem lipton hanem herbál és nem almás hanem mondjuk hársfa csipke csalántea ilyeneket. Utánna lehet nézni minek milyen jótékony hatása van. Orvosok is használják egy kis kémiával keverve..az biztos jó lehet..
2017. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen! Tablettát adtok a gyereknek??? Gyümölcsöt!!!
2017. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megint én. El felejtettem hogy a teákat mézzel nem cukorral ittuk. Nem bolti macis mézzel hanem termelőtől vásárolt. Az akácfaméz karakteres jellegzetes az íze nagyon erős immunrendszer erősítő. Virágméz több virágból tevődik össze ezzel tartalmazza jótékony hatásait. Kémia nélkül. Ne felejtsük el hogy találtak egyiptomban mézet és fogyasztható vagyis nem romlik meg. Cukrosodik vagyis nem lessz folyékony de fogyasztható ezer év után is. Kérdés..milyen szavatossági idő van oda vésve azokra amiket a patikába vesz az ember?
2017. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!