Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy sok idő után "lóghatnék" egy napot, erre a gyerkőc lebetegszik és nem tudok "lógni"?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez van mindig, Murphy.Amúgy meg gondolom aki szenteskedik, az tuti nem nevel egy fél gyereket sem. Mert aki igen, az bizony vágyik egy kis "én időre", és az nem szégyen. Kívánok a szenteskedő hozzászólónak egy igen eleven hármasiker fiúcsapatot ( és akkor szerintem majd átgondolja még egyszer az ilyen válaszadást).
2017. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj majd lesz más alkalom is. :) mi a baja a kicsinek? Jobbulást neki. :)
2017. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Ettol már csak az rosszabb, amikor bálba készultunk a férjemmel és én betegedtem le (tudogyulladás(

ugyhogy néha megesik


2 gyerekes anyuka

2017. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11es, köszönöm a kedvességed, két gyerekem van, de az egyik kitesz négyet(down szindróma, magasan funkcionáló autizmus, fallot tetralogia miatti szívműtét és négyféle ételallergia) kívánok neked legalább egy fél ilyen gyereket, és majd meggondolod legközelebb hogy a körülmények ismerete nélkül ítélkezz másról:-)


És én nem érzem bántónak azt hogy aki gyereket vállal annak ő a legfontosabb, nem a shopping, a műköröm és egyebek. Lebetegedett? Előfordul..majd elmegy két-három nap múlva. Én hónapokat töltöttem kórházban a kicsivel, még a sarki boltba se mentem le, mivel féltem hogy mire visszaérek már nem él. Csak arra akartam rávilágítani van millió rosszabb helyzet mint az hogy két napot csúszik a gyerekmentes nap.

2017. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem 2 napot csúszik az esetemben...gyakorlatilag sosem lesz már lehetőségem mert vagy dolgozok vagy itthon van ő is a tesójával . Ez a mostani véletlen alakult így és sosem lesz már ilyen véletlen.
2017. aug. 24. 22:22
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, kérj meg valakit hogy legyen velük pár órára, akár fizetett bébiszittert akár nagyszülőt, vagy ovis társ anyukáját. Mondjuk a héten egy délutánt a te gyerekeid vannak náluk, következő héten meg az ő gyerekei nálad.
2017. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!