Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg csak en vagyok ilyen...

Tenyleg csak en vagyok ilyen szerencsétlen? (Teszt) részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Pcom van , 2 éve várunk a babára !

Mensim nagyjából van , de akad olyan is hogy kimarad egy hónapra (sajnos nalam úgymond ez természetes )


Most is ez van par napja késik mar (kb2-3 nap)

Ma reggel ilyet teszteltem :


[link]


Na most kb 8-10 percnél készült a fotó ... Szerintem hibás a teszt ....


Olyan régóta várunk erre a Babára es meg ez a rohadt teszt is megszivat .... Sírni tudnék !


Egyébként nem aztattam el meg semmi ! Es soha egy tesztemen sem lett ilyen Paca ! Néztem pozi teszteket , ráadásul egy a Paca pont a reagens helyen van ...


Nektek mi a véleményetek ?


El vagyok keseredve ... 😞😩


2017. ápr. 30. 12:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez pozitív. nekem is volt hogy pacás lett a teszt, de nem ott hanem rögtön a tesztcsík alatt folyott el a festék. de ez jó helyen van, csinálj egy újat holnap, facelle tesztet ajánlom, az sosem csapott be!
2017. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%
Nehogy véletlen egy nőgyógyászt kérdezz meg! Várd itt a sok okostojást! Hihetetlen, milyen emberek vannak.
2017. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem merek mar semmibe hinni tenyleg ... Annyi teszten vagyok mar túl ... Ráadásul amikor miután fotóztam , pont berongyolt a párom a fürdőbe valamiert es latta .... Es most teljesen abba van hogy apa lesz mert ott van ket színes csík ! 😞😭😩. Csókolgat meg minden ... Hiába mondom neki hogy hat ne élje bele magát mert azert ez nem teljesen határozott vonal hanem elvan mosodva , lehet hibás a teszt , nem érti meg ! Az elmúlt ket évben minden tesztelésbol kihagytam pont azert mert tudom hogy mennyire vágyik ra es védem a lelket a csalodasoktol ... Erre tessék pont ezt meglátta ! O nem vágja ezeket a szellemcsikokat meg száradasi csíkokat ... Semmi ilyet 😩😞😞😞


Van itthon egy facelle tesztem holnap megcsinálom ! Mar előre tartok attól hogy ha az negatív lesz akkor (en tudom hogy az a reális ) de vele hogy értetem meg ?!?!

2017. ápr. 30. 12:50
 4/37 A kérdező kommentje:

Kedves második !


Neked is köszönöm az építő válaszod ... Bar nem arra válaszoltál amit kérdeztem !


Az oldal tudomásom szerint azert van hogy kérdezzen az ember .... Ha teged ez zavar akkor ne válaszolj a kérdésre ! Normális kérdést tettem fel mert kétségbe vagyok esve ... Természetes hogy ha ugy alakul a nodokihoz is el fogok menni ...

Vasárnap egy ora van ... Mivel leírtam azt hogy 2 éve várunk mar erre ... Gondolhatod hogy kicsit ki vagyok ... Persze ha nem jön meg akkor jövőheten bejelentkezem dokihoz ... De számomra ez a kérdés most fontos es kiváncsi vagyok mások véleményére hogy ok hogy látják !!!


Ha ez miatt primitívnek es butának látszom , őszintén sajnalom !

2017. ápr. 30. 12:55
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel az első vizelettel teszteljük, remélem, + lesz.
2017. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem megcsinálhatod ma is, már ha ez pozitív, a facelle is kimutatja. Nagyon drukkolok Neked! Várom a fejleményeket!
2017. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a 2-es válaszoló nem jogosan hurrogta le a kérdezőt. Az orvos úgysem tudna erre a tesztre érdemlegeset mondani, csak hogy ismételni kell. Most még ő se tudna mondani vizsgálat után sem semmi biztosat. Viszont hátha másoknak lett már ilyen tesztjük baba mellett. Őszintén kívánom, hogy sikerüljön a nehéz évek után.
2017. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha csinálnál egy másik tesztet, függetlenül attól milyen napszak van. Annyira talán nem lennél elkeseredve!
2017. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Pár óráig ne pisilj, és csináld meg ma a másikat. Drukkolok! :)
2017. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
En mar ma megcsinalnam!:)))) drukk!
2017. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!