Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek használt gyerekágy...

Megvennétek használt gyerekágyat míg újra nincs pénz?

Figyelt kérdés

A kiságyáról a rács le van szerelve, 60x120-as, a gyermek 102 cm.

30-50 ezer Ft csak egy ágyrács is használtan, amibe plusz matrac kb 10 ezer.

Van egy néni, akinél áll egy kis gyerekágy, ideadná 8000 Ft-ért, ágyneműtartós, viszont a szivacs nem cserélhető. Ill kárpitos lehet megcsinálná kb 15 ezerért anyagárral együtt.


Vagy maradjon addig a kiságy, míg nincs ujra pénz? Kb egy év


2017. aug. 24. 06:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

De amugy tenyleg en sem értem. Leírta hogy kifogta aztan mindenki lepiroskezezte.

Példa.. Van egy elvált házaspár, gyereknek van apukanal es anyukánál is szobája, agya. Apukanal 2 hetente van 2-3 napot. Kinovi az agyat 2 ev alatt mondjuk. Apuka ugy dont vesz neki felnőtt agyat. Azt meg eladja. Te hazaviszed, elég jo módszerek vannak, pl. vegytisztitok, fertőtlenítés, stb veszel ra egy matracvedot. Ha kell veszel bele matracot, de ha nem, attól meg nem a satan az aki kitisztit meg felújít régebbi dolgokat.

Azért ha megvennék ilyesmit használtam biztos megneznem kitol van es feltételezem, a szerencsétlen akit full nullasra ertekeltek se a putribol vette az agypoloskas heverot. Szóval nem értem.. Itt mindenki hipermami, illatosat tojik, es 20e-Ftossal torli ki? Csoda h engem a kis csorit aki meg részletre vesz babaagyat nem nullaztatok ki.

2017. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindent használtan vettem.

Egyedül voltam már mire a kisebb megszuletett.

Mindenből nagyon szép használt dolgokat lehet találni.

2017. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én egy 160*80as, körben leesésgátlós fa ágyat vettem matraccal 10,000ft-ért helyi face-es csoportban. Most még az a szivacs van benne, mert nem használjuk, csak áll a szobában, de majd ha akkora lesz, veszek bele egy matracot és kész.

Én megnézném használtan, matracot viszont mindenképp vennék bele

2017. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg is mondom, miért:

Használtnál nem lehet tudni, milyen körülmények között tárolták, milyen higiénájú család, honnan szerezték... albérlőnk szerzett be egy ilyet, aztán azóta vagy 5-6x kellett hívni a rovarirtókat, mert tele volt poloskával...

2017. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
10 ezer ft-ert vettem egy dany gyerekagyat a jofogason. Matracot bele ujjat kapott,a gyarto fele 10 e ftsat,vedd meg ket honapban vagy nem is tudom,de nem fektetnem a gyereket hasznalt szivacsra...
2017. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!