Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1. Új, vagy használt monitort...

1. Új, vagy használt monitort érdemes venni? 2. El/hol lehet eladni olyan monitor-TV-t, aminek a kijelzője sérült (pótalkatrésznek vagy tudom is, elég új típusú)?

Figyelt kérdés
Mivel kénytelen vagyok új monitort venni, és nincs most túl sok pénzem rá, ezért nem jutok dűlőre. Mennyi esélye van, hogyha veszek egy használt monitort, akkor pár hét-hónap múlva tönkremegy (Samsungot). Ezek a pixelhibák idővel alakulnak ki maguktól, vagy csak akkor, ha megütődik a monitor?

2017. júl. 27. 21:20
 1/4 hypno ***** válasza:

1. Ízlés dolga. Nekem pl. nincs előítéletem a használt monitorokkal kapcsolatban, de jellemzően garanciális példányokat keresek.

2. Hirdetési oldalak, mint Jófogás, Vatera, Hardverapró, stb.

3. Pixelhibák gyárilag is lehetnek egy új panelen, de utólag is kialakulhatnak.

2017. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan szerviz, ahol megveszik, ha beviszem?
2017. júl. 27. 22:44
 3/4 hypno ***** válasza:

Nincs.

Hirdesd meg. Vannak olyan szakik, akik úgy javítanak monitort, hogy megvesznek a tiedhez hasonlóan hibás cuccokat donornak.

2017. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vaterára felrakod valami jelképes összegért licitálósan, mondjuk max 500 Ft-os licitlépcsővel, és már jönnek is a szakik.


Jófogást én nem ajánlom. Akár venni, akár eladni akartam, mindig beleszaladtam valami trollba, alku mágusba, össze-vissza hablatyolóba, vagy valami lef^ngott sz¥rt eladóba, amit elfelejtett megjegyezni a hirdetésben. Vatera ellenőrzőttebb, szigorúbb oldal.

2017. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!