Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek alsós gyermeke nem...

Akinek alsós gyermeke nem lesz napközis: miért? És egyáltalán lehet ilyet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 14:46
1 2 3
 21/25 jafnrétti ***** válasza:
59%
Ahol délután már nincs tanítás, ott lehet. Nálunk sajnos nem, mert iskolaotthonos a suli, délután is vannak órák, és napközben van "leckeírás". Pedig szívesen elhoztam volna második-harmadik osztályban ebéd után, mert pont itthon voltam a tesóval ebben a két évben, de nálunk ezt nem lehet.
2017. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

Nalunk sem kotelezo a napkozi.ev elejen kell papirt kitolteni,hogy nagy tobbsegben meddig lesz a gyerek.meg van adva tobb idopont is,amikor el lehet hozni.

Pl ebed utan,udvar utan,tanulas utan.

De az uzenobe ragasztanak egy lapot az elso nap,es azon barmikor kikerhetem elobb,kesobb.(datum,hazavitel ideje,alairas van a papiron)

Nalunk mukodik a napkozi,a nagy az elso 4 evben vegig napkozis volt.

Egyreszt orak,ebed utan jatszanak az udvaron 1-1,5orat,ezt nagyon szerette,aztan utana egyutt csinaljak a lecket tanari segitseggel.mindenki ugyan azt csinalja,es megbeszelik ilyenek.

Sosem volt itthonra lecke pluszban,mindig vegeztek.

A kozepso is napkozis,naluk is ugyan igy mukodik.

Mikor valamiert elhoztam elobb,akkor itthon szenvedes volt a lecke iras.mindig elvonta valami a figyelmet,vagy beszelt csak.egyedul se ment,es ugy se ha ott ultem vele.

Hetvegere se volt lecke,max par feladat maradt el.igy a hetvege tenyleg a pihenese volt.

2017. aug. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

Meg azt hozza tennem,hogy nem minden esetben jo ha a gyerek otthon tanul szulovel,nagyszulovel.

Sokszor ok teljesen mas modszerrel szamolnak mint egy felnott ember.es lehet,hogy a vegeredmeny jo lesz,a szamolas levezetese viszont nem es igy a feledat sem jo.

En is sokszor talalkoztam ezzel.volt is ebbol konfliktusom a tanarral.

A gyerek kis 1es kapott a hazira,es mikor megerdeklodtem,hogy ugyan,miert is?az eredmeny jo volt.

Akkor mondta ezt a tanar.

Ha minden gyerek a szulei altal jonak gondolt modon szamolna akkor oltari nagy kaosz lenne az oran...

2017. aug. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
Ott lehet ilyet ahol az osztály napközis rendszerü,ahol délelőtt-délután tanulnak ott nem.
2017. aug. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, most hogy van, de nálunk anno simán meg lehetett oldani, hogy ne menjen a gyerek napközibe. Sztem a szülők többsége élne ezzel, ha nem kéne min. 4ig dolgoznia. Bandázni nem nagyon bandáztunk napköziben anno, kb. az utolsó utáni fél órás szünetben lehetett kicsit játszani, aztán le a padhoz és síri kussban leckeírás. Nem maradt ki semmiből, aki nem marad ott, és ugyanúgy bandázott szünetekben meg suli után is.
2017. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!