Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék panaszt tenni ez...

Hol tudnék panaszt tenni ez ügyben? Szülők, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos , ismerek egy férfit aki egyedül neveli a gyermekét aki 3 éves , a felesége meghalt szülés közben és ezért neki kell a gyereket nevelni . Mikor kisebb volt a fia , mindig este tolta babakocsival mert idézem "nem kell hogy az emberek nyáladzanak" . Nem engedte senkinek hogy megnézze a picit. Most hogy már a gyerek idősebb , néha a buszon szoktam őket látni , és ijesztő amit az apja művel. Nem régiben volt hogy a fia valamiért "hisztizett" az apja erősen ránézett majd abbahagyta . Eszembe jutott hogy mi van ha üti a gyerekét otthon ? Szülők , ti mit tennétek a helyemben ?

2017. aug. 17. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Nincs bizonyítékod,milyen alapon tennél panaszt.Törődj a saját dolgoddal.
2017. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Természetesen semmit, majd ha tényleg azt látod, hogy veri, akkor kell valamit tenni, addig pedig a saját dolgaiddal foglalkozz, semmi elítélendő nem volt a leirtakban.
2017. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Engen elvert az apám ha hisztiztem vagy nem azt csináltam amit mondott. De nekem volt anyám is úgyhogy nem baj?

Szerinted azért mert egyedülálló és férfi akkor biztos rosszabbul csinál mindent mintha nő lenne?

2017. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelem, ahogy besetalsz a gyamugyre panaszt tenni.

-Jó napot kívánok, szeretném feljelenteni a Kovács Jánost

-Rendben. Konkrétan mi a vádja ellene?

-Amikor a gyerek kicsi volt, mindig este vitte ki a baba kocsival.

-Értem. Ezen kívül még VALAMI?

-A múltkor a gyerek hisztizett, apuka erosen ranezett, erre a gyerek abbahagyta a hisztit.


Esélyes, hogy körbe röhög az ügyintézo

2017. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha VALÓBAN úgy gondolod, hogy bántalmazzák a kicsit, gyámügy.
2017. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nevetséges.


Foglalkozz a saját dolgoddal.


Én is sokat kaptam gyerekként, mégsem tudtam abbahagyni a sírást, mikor kellett volna, pedig bármit megadtam volna érte.


Szerintem pont, hogy az apja jól csinálja a dolgokat és következetes. Nem csak azok a gyerekek hisztiznek, akiket nem vernek. A kisebbségi gyerekek a buszon folyamatosan őrjöngenek, és akkor sem hagyják abba, ha a szüleik fenyegetik őket, vagy megütik őket.


A kissrácnak klassz az önfegyelme, az apja meg következetes.


De így ismeretlenül is, mégis miért verné valaki a halott szerelme gyerekét?

2017. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Hat, az en gyerekem is abbahagyja a hisztit, ha mergesen ranezek, pedig soha nem utottem meg. Kicsit sokat doglalkozol mas dolgaval. Inkabb baratkozz veluk ossze es segitsd oket, biztosan nem konnyu nekik, es ha akkor tapasztalt valamit, elkezdhetsz ketelkedni es gyamugyre szaladgalni!
2017. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan nem vagy normális, nekem meg ez jutott eszembe.
2017. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan, ennyire ostoba vagy? Már elnézést. Egy nőnek is megterhelő mind testileg és lelkileg leginkább egyedül felnevelni egy gyereket, nem még hogy egy férfinek, aki nyilván sok dologban háttérbe szorul egy nővel szemben. Ráadásul a férfi elveszítette a feleségét, akit feltételezem szeretett, és egyedül maradt egy csecsemővel. Én inkább a kalapom emelem az olyan férfiak előtt, akik képesek felnevelni a gyereküket.


Abba meg igaza van, hogy nem kirakati bábu a pici. Senkinek semmi köze hozzá.

2017. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, túlerőben vannak, de kérlek, hogy ne a csordaszellemre hallgass!

Velem is ezt csinálták, hülyének néztek amikor kiírtam ide egy hasonló kérdést, ugyanez a sablon szöveg. Meg sem próbálták tőlem megkérdezni, hogy esetleg még miből következtetek rá, ők azonnal jöttek a "foglalkozz mással" szöveggel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..


Itt csak téged fog a lelkiismeret gyötörni, ha mégis baja lesz a gyereknek, minket nem. Ezért is beszélnek könnyen itt egyesek. Nekem sajnos igazam lett, próbálj meg helyesen dönteni, és ne azokra a paranoiás nőkre, akik itt meg akarnak győzni arról, hogy még te vagy a sz*ralak!

2017. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!