Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan reagáltatok volna erre...

Hogyan reagáltatok volna erre a megnyílvánulásra?

Figyelt kérdés

Ma elvittem magammal postára a 2 éves fiamat.

Átkellett vennem egy csomagot.

Nem is volt semmi gond, amíg alá nem kellett írnom.

Akkor meglátta a tollat és kérte.

Nem kapta meg így nagy hisztit csapott a postabolt előtt.

Levágta magát és üvöltött.

Állt ott egy nő,aki hírtelen megszólalt.

Elkezdte kérdezni hogy hol van a biztonsági őr,mert ki kellene vinni ezt a KÖLYKÖT!!!

A biztonsági őr a bejárat előtt állt,de nem szólt semmit.

Én épp a fiamat csillapítottam, aztán felvettem és megfordultam a nő felé.

Mondtam neki hogy az én fiam NEM kölyök, hanem gyerek!

Erre azt válaszolta hogy: nem úgy néz ki.

Én erre mondtam hogy: maga sem úgy néz ki, mint egy normális ember!

Mivel továbbra is sirdogált a gyerek,igy inkább hagytam és mentem.

Még kint megszólított a biztonsági őr,hogy mindig ilyen huncut a gyerek?

De ő mosolyogva,kedvesen mondta.

Mondtam hogy sajnos igen,de hihetetlen hogy milyen bunkó emberek vannak.

Erre mondta hogy ő sajnos az ellen tenni nemtud.


Nekem nagyon rosszul esett hogy az a nő úgy beszélt a gyerekemről és legszivesebben kiosztottam volna,csak azért nem tettem mert még sírt a fiam.


Szerintem nincs joga senkinek ahhoz hogy csak igy beszólogasson.

Más gyerek is viselkedik így.

Én még soha csúnyán se néztem más gyerekére, nem még hogy oda is szóljak.

Jó hogy nem várják el, hogy rögtön elverjem a gyereket.


Nincs ráhagyva egyébként semmi,de egy extrán akaratos gyerekről van szó.

Van elég bajom vele,nincs szükségem még ilyen bunkó gyerekgyülölő némberekre is.

Bánom nagyon hogy nem kiabáltam le a haját a fejéről!!!


Ti mit tettetek volna?



2017. aug. 29. 16:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Azt tettem volna amit amit te.
2017. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%

Még cak terhes vagyok, és pontosan ezért nem szólnék be senkinek, mert nem tudhatom, hogy az én gyerekem majd mit fog csinálni, mennyit fog hisztizni. Tény, én sem szeretem, ha gyerekek üvöltenek a fülemben, de tisztában vagyok vele, hogy a tulajdon anyjának se kellemes, és épp elég baja van a beszólongatás nélkül is.

Mellesleg a gyereknek meg kell érteni, hogy ha az anyja azt mondja, hogy nem, akkor az NEM. Ha megkapta volna a tollat, csakhogy ne nyüsszögjön, többet ártottál volna, mert rögtön megjegyezné, hogy hisztivel majd mindent elér.

2017. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
29%
Hát én nem szóltam volna, de meg lett volna a céleményem. Azért ez nem normálus viselkedés, hogy földhöz veri magát és baromi idegesítő a többi embernek.
2017. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%

A nő bolond volt. Biztos sose volt gyereke, gőze nincs róla, nem lehet rajta segíteni. Nem érdemes leosztani. Vannak ilyenek. Nem szabad foglalkozni velük, vedd úgy, hogy épp ideiglenesen kiengedték a diliházból.

Hogy mit tettem volna? Valami olyasmit mondtam volna a gyerekemnek jó hangosan, hogy jó sokan hallják: Nahát, ez a néni nem tudja, hogy a biztonsági őrök a rablók miatt vannak és nem a síró kisgyerekek miatt. Milyen butus ez a néni...-ennyi épp elég lett volna sztem.

2017. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
70%

3, a dackorszak, hiszti életkori sajátosság és pont azt jelzi, hogy normálisan fejlődik a gyerek (ép neurológiailag).


A nőt kellett volna kivitetni.

2017. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
43%

Jól cselekedtél kérdező!

Én a helyedben még p*fán is vágtam volna a nőt...

2017. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
47%

2-es és 3-mas válaszolónak nem tűnt föl, hogy 2 éves gyerekről van szó? Olvasgassatok egy kis fejlődéslélektant és gyermekpszichológiát, amíg terhes vagy van időd, sok mindent megtudhatsz a kisgyerekkorról. Mindenkinek kellene itt szakirodalmat olvasni, jobban megértenétek a gyerekeitek lelkét, viselkedését.

Mellesleg én odaadtam volna neki a tollat, mielőtt még sivalkodni kezd érte, pláne, ha tudom, hogy mire számítsak tőle. Miért ne? Senki nem tiltja. Jobb megelőzni a hisztit, ha csak tehetjük.

A nő pedig bolond volt és szemtelen, diliházba való elmekórtani eset. Ha csak nem akarsz az ápolója lenni, akkor szóra sem szabad méltatni. Sajnos vannak olyan anyák, akik ilyen helyzetekben a gyerekükön vezetik le a mérgüket. Remélem ti nem vagytok ilyenek.

2017. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%
A dackorszak igen, a fökdhözverős hiszti viszont abszolult nem.
2017. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, nem te voltal a hibas, nem is a gyereked. Belefutottal egy megkeseredett nobe, ne is foglalkozz vele. Keteves a kissrac (az enyem is akkora majdnem), tipikusan hisztis korszak. Aki ezt nem erti meg, abban van a hiba, nem a gyerekben vagy benned. Mondom, NE foglalkozz azzal a novel!!!
2017. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen megértelek, és nagyon sajnálom.

Ugyanígy megvédtem volna a gyereket, s ugyanígy felhúztam volna magamat, ugyanígy rosszul esne még utólag is.


Legközelebb próbáld ki azt a trükköt, hogy az utolsó szavad kimondottan normális legyen, a körülményekhez képest őszinte mosollyal mondd az illetőnek: Kitartást, hölgyem! Mindjárt megyünk. Nagyon szép napot kívánok önnek! - meg fog hökkenni.

Ha feldúltnak érzed magad ezek után is, tedd hozzá magadban, hogy " te hülye, megkeseredett pcsa" :D

De csak magadban. :D

2017. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!