Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy reagáltatok volna erre?

Ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Tegnap délután jöttem hazafelé és egy család haladt előttem a járdán 2 kislánnyal. Mikor mögéjük értem, a kisebbik (kb 7-8 éves lehetett) visítva kiabálta, hogy tűnés! Először nem is gondoltam, hogy ezt felém intézi, de mikor megelőztem őket, folytatta az üvöltést, hogy "ez a lány mégis mi a francot képzel magáról?" mindezt azért, mert elhaladtam melltük a járdán. Az anyuka meg még kedvesen válaszolt is neki, hogy " a lány biztos megy bulizni". Én csak annyit tudtam válaszolni hirtelen, hogy a lány siet haza a kisbabájához. Én őszintén teljesen elhűltem rajta, hogy ilyen hisztis kis sz.rosok vannak, akik idegen emberekkel szemben ilyen hangot engednek meg maguknak. Egyébként 28 éves felnőtt ember vagyok, de tény, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, na de akkor az anyukának hagyni kell, hadd sértegessen és ordibáljon a gyerek?

Ti mit reagáltatok volna ilyen esetben?


2014. jan. 1. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kulturáltan szóltam volna anyukának, hogy vigyázzon a gyereke szájára, és örüljön, hogy nem egy 100 kilós "kétajtós-szekrény" csávó vagyok.
2014. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Semmi közük hozzá hova megyek és mit csinálok.

Az anyjának meg mondtam volna, hogy nevelje meg a gyerekért, mert ilyenért otthon kapnék 2 nagy pofont.

Rossz gyerek nincsen, csak rossz szülő.

BUÉK :)


Üdv: 17/f

2014. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez szó szerint így hangzott el, akkor lehet hogy van a kislánnyal valami probléma. Felejtsd el, semmi értelme ezen gyötrődni.
2014. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, arra nem is gondoltam, hogy problémás lehet a kislány...
2014. jan. 1. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg autista a gyerkőc, anyuka próbálta leszerelni, amennyire lehet, ha mást mond, lehet, hogy botrányt csinál - ne húzd ezen magad tovább.
2014. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább valami betegsége lehet a kislánynak. Ne foglalkozz vele, felejtsd el!
2014. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kislánnyal van probléma, hanem a szüleivel, hogy nem nevelik rendesen!
2014. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!