Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hónapos unokahúgom nővéremé...

18 hónapos unokahúgom nővéreméknél telefirkálta a konyhai falat és nem szólt rá, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom eléggé akaratos és pl. nem lehet vele tablet nélkül sehova menni mert hisztizik, állandóan fut, szalad, ami normális, de az anyja sosem szól rá. Ezt a falfirkálást úgy adta elő hogy ő milyen tehetséges.
2017. szept. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ismerek ilyen anyát én is, szerintem egyáltalán nem normális. náluk minden fal, a hűtő, a szekrények minden tele van firkálva.
2017. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is ismerek olyan szülőt, aki szerint "a bútor van az emberért és nem az ember a bútorért" és nekik így tetszik. Szóval ízlések és pofonok, az ő faluk.
2017. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A baratnoneknel is tiszta firka, azt mondja 1-2 even belul ugyis kifestik.
2017. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Az én sógornőm ugyan ilyen.Mondjuk ott nem a falfirkalas a menő,hanem az,hogy földhöz vágja a kaját,vagy ha épp úgy tartja kedve összerugdos es meg sorolhatnam.3eves kislanyrol van szo.A sógornőm meg áll felette és szórakozik rajta.Nincs társaságba szoktatva,mégcsak velünk sem marad el a gyerek.Most meg sír,mert nem tudja megszokni az óvodát.
2017. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul hamarosan születik a kistesó (unokaöcsi) és arra időzítve akarja bölcsődébe szoktatni. Ha hozzám jön látogatóba mindig úgy időzíti az elutazást, hogy aludjon, mert ha be kell ülnie a gyerekülésbe és fel van pörögve akkor ordít és hisztizik.
2017. szept. 5. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban ébresztett azzal a 2 évesem, hogy kifestette a szobájában a falat... Annyira büszke volt az alkotására, hogy nem volt szivem leszidni. De természetesen nem engedjük meg neki. Ami még szerencse hogy fehér a fal így könnyen korrigálható.
2017. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is összefirkáltam 4 évesen a falat, és?

pPedig tudtam, hogy nem szabad :D


Jó, én kaptam is érte...

2017. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk direkt olyan a festék, hogy csak le kell törölni. Ilyenek miatt én dem szólok rá, inkább felkészültünk a firkálásra :)

Múltkor voltam a nagyimnál. Segítettem festeni. Elhúztunk egy szekrényt és ott volt a gyerekkori firkám... hát megkönnyeztem... azt a kis részt a nagyi soha nem festette le :)

2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is csupa firka volt a fal.


Elsőre úgy csinálta, hogy nem vettem észre.


Utána már mindegy volt, úgysem lehet csak egy darabját javítani, mi kevertük a színt..


Mostmár zárom a ceruzákat, kréta van szabadon, az csak por, pillanatok alatt lejön.

2017. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!