Ebéd utáni tesi?

Figyelt kérdés

Fiam most első osztályos, 2 nap egy héten ebéd után van a kötelező tesiórájuk.

Egyesületben focizik így kérhetnék felmentés rá. Eredetileg nem akartam, de nekem ez az ebéd utáni torna, még ha csak szaladgálás is elég furcsa.

Ti elhoznátok róla ha lenne rá lehetőségetek?



2017. szept. 8. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Kismillió gyerek így van. Semmi baja nem lesz.
2017. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak ha belegondoltok egész eddig úgy volt, hogy ebéd után pihenés. (oviban) Persze tudom, h erre itt nincs lehtőség, nem is erről van szó, de mondjuk minden mást jobban eltudnék képzelni, mint telerakott hassal futni vagy bukfencezni.

Most felnőtt fejjel, én sem ebéd után megyek futni vagy bicajozni.

2017. szept. 8. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem hoznám el. Egyrészt nem jellemző, hogy degeszre ebédelik magukat a suliban, másrészt tuti nem fogják bukfenceztetni. Fiaim is egyesületben sportolnak, minden suli után, eszembe sem jutott, hogy elhozzam tesiről. 6 tesi van egy héten ráadásul. Ebéd utén pedig folyton az udvaron szaladgálnak, fociznak.
2017. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem elhozzák hanem felügyeletet biztosít a suli. Arra az órára eddig kiültek az idő, beszélgettek és relax volt.

Nem jó ebéd után tesizni.

2017. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!