Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekem 2 hete csak a...

A gyerekem 2 hete csak a pokemonoskártyákról tud beszélni mindjárt itt a születés napja és nem tudom nyíregyházán hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már sehol, régen volt divat. Próbálkozz vaterán, jófogáson, hátha árul valaki gyűjteményeket.
2017. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már nem lehet kapni.De ahhoz hasonlót igen pl kínai boltokban
2017. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
100%

Az utolsó két válaszoló nem tudom, honnan vette ezeket, mert ma is eléggé megy a Pokémon kártyajáték, és folyamatosan jönnek ki az új kártyák.


Magyarországon pl. a Metagame kártyaboltban lehet kapni, talán szállítanak is ki házhoz. Itt a weblapjuk, már rámentem a Pokémon kártyákra: [link]


Ezen kívül sok más külföldi oldalról is lehet még rendelni, pl. ebay, trollandtoad.com, amazon.


Valóban vannak, akik a régebbi gyűjteményüket árulják pl. Vaterán, de gondolom ő új kártyákat szeretne, amikkel versenybe is lehet szállni másokkal. Esetleg megkérdezheted tőle, hogy jók-e neki a régebbiek, mert összességében azért olyanokat olcsóbban is találni, viszont általában "gyengébbek".


Kínai boltban viszont soha nem lehetett kapni eredeti Pokémon kártyákat, de még hamisat se biztos.

2017. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalakon vannak pokemonnal foglalkozó csoportok, érdemes körbenézned, esetleg kaphatsz segítséget, hogy a fent linkelt oldalon kívül milyen viszonteladók vannak, esetleg ha valaki bp-nyíregy ingás, akkor olcsóbban elhozza neked, mint a szállítási költség lenne. :)
2017. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!