Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt anyukák?!

Tapasztalt anyukák?!

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de skorpió csillagjegyű a kisfiam. Elolvastam kiváncsiságból az összes rávonatkozó baba és gyerekhoroszkópot, s meg kell mondjam , nagyon ráillik.Nem lehet formálni, az egyénisège, most 3 évesen is szembetűnő. Kedvenc szava a " nem" :( . Mit tudnék vele jobban kezdeni? kicsit megèrtetni vele, hogy nem mindig az ő akarata kell , hogy érvényesüljön? Mindenki írhat, de jó lenne ha elsősorban skorpios anyuk írnának tapasztalatot.

2017. szept. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Vigyázz, h ne legyen onpusztito. Amúgy sokat szamit te mi vagy. (mar annak aki hisz benne..en hiszek)

Vagy kiidegel vagy nem.

2017. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én rák vagyok....az tud rá hatni?
2017. szept. 18. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Azért jobban jártál, mint en... Ikrek vagyok. A rak csaladcentrikusabb jegy. Ne csalodj.


Mutass neki jo példát. Hagyd kibontakozni. Legyél következetes es eros mindig. En sajnos nem vagyok. Neha kiakadok :) ezt jobb ha nem latja. Bar sztem ez

2017. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Bar sztem ez minden babara minden horoszkopra igaz. (ez lemaradt)
2017. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én , hidd el, a nagy családcentrikuságommal együtt ( ellenére?) is szokszor kiakadok rá :o
2017. szept. 18. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem ikrek, 3 éves és szintén kedvenc szava a nem. Én oroszlán vagyok, az öcsém rák, anyukám szerint mindannyian ebben a korban folyamatosan tiltakoztunk. A barátnőm halak, az anyja szerint egetnivalóan rossz gyerek volt és sosem nőtte ki. Az uncsitesóm szűz, ő szintén, együtt nőttünk fel.


Ha eltekintesz a horoszkópoktól, mindenhol ezt fogod olvasni, dackorszak, élettani sajátosság akárminek hívják, ebben a korban a legtöbb gyerek rájön, hogy van önálló akarata és tud hatni a dolgokra, ezért gyakran teszi. Van, aki kinövi, van aki szintén kinövi, de a rossz nevelés miatt megmarad nagyobbgyerek korára is a lázadás.


A 3 évesek nagytöbbségének a kedvenc szava a nem.

2017. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, 6. válaszoló, de már láttam dackorszakos gyereket, ugyanis ő a harmadikom. Épp ezért tudom, hogy nem és nem közt van különbség. ( szitufüggő) és ezért is gondoltam, hogy bátorkodom feltenni a kérdést, mert egy skori gyerek nevelése idegszaggató tud lenni.
2017. szept. 18. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy sok nagyon jo tulajdonság van a skorpióban, de irtó nagy onfegyelmet kell tanusítani a szüleinek. Annyira makacs, törtető egyszer fenn egyszer lenn típus. En ikrekkent, inkább vagyok ilyen belesz.ros, rahagyom típus es ezt nagyon nem szabadna. Irtó sokra viheti, de nagyin kell figyelni az egojara. Főleg, h ne vigye el az egoja.
2017. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom a kisfiad ne olyan gyerek legyen mint én.Én is skorpió vagyok és még így 13 évesen is akaratos,hisztis vagyok,és hát a nem is egy olyan szó amit gyakrabban használok mint a többi ember.Mondjuk ha ez lehetséges szerintem kezdem kinőni egyre kevésbé vannak jelen bennem ezek a dolgok.Mostmár eltudom fogadni ha egy játékban vesztek,régen meg hát ha nem nyertem nagy hisztizés volt.

De remélem tényleg hogy kisfiad nem lesz olyan mint én

2017. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!