Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz az, hogy amíg még cicizik...

Igaz az, hogy amíg még cicizik egy másfél éves kisgyermek, addig nem is fog rendesen enni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek 13 hónapos korukig cicztek, ettől függetlenül rendesen ettek mindent, nagyon ügyesen és nem válogattak (azóta se...) Most cici helyett reggel-este tápszer van, ennyi a különbség.

Az evési szokások rajta és rajtad múlnak, nem azon, hogy tápszert vagy anyatejet kap. Szerintem...

2010. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyesmi kérdés volt már itt, keresgélj.

sokan írták, hogy nem akar mást enni a baba, csak anyatejet, pedig már 1-2 éves...

2010. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy nem feltetlenül, ez gyerekfüggö.
2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A én lányom 14,5 hónapos, még ciczik töbször, de nagyon sokat eszik.

A fia is rengeteget evett és 21 hónapig cicizett.

Egyik sem volt illetve nem válogatós.

2010. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz,ez inkább gyerekfuggo.Az én 20 hónaposom is még cicizik,de már régóta eszik rendesen,bár mostanában kezd válogatós lenni. Szóval nem a cicizéstol fugg.
2010. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos, és szintén még mindig "cicizik". Viszont az étvágyával nincs semmi gond! Jó evő. Szerintem attól függ hányszor kér/kap anyatejet, és mikor (evés előtt/után).
2010. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!