Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tipp? Hogy oldanátok meg?...

Tipp? Hogy oldanátok meg? (óvodás kérdés)

Figyelt kérdés

Unokaöcsém kiscsoportos volt most. Nővérem mesélte, hogy az óvoda nyáron 2 hónapon keresztül zárva lesz, felújítás miatt. Nem lesz ügyelet, meg semmi ilyesmi. (ez egy kicsi falu). Ő és szüleim is este 6ig dolgoznak, tesóm párja hétvégén is. Igaz, én itthon vagyok, de nem egy helyen élünk, és van egy pici babánk, nem biztos, hogy jó ötlet lenne bevállalni unokaöcsémet 2 hónapra. (férjem is, én is nagyon szeretjük, de sok, nehéz lenne......) Néztem a közeli városban napköziket, de hát azok nagyon drágák :( Kinek van ennyi szabadsága, hogy ennyit otthon legyen a gyerekkel? (apuka felőli nagyszülők nincsenek....)

Ti hogy oldjátok meg? Mit lehet ilyenkor csinálni? Úgy szeretnék segíteni nekik.....


2010. máj. 28. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom a többi gyerek szülei is küzdenek a problémával. Mi lenne ha egyeztetnétek velük. 2 hetes turnusokat szervezni 2-4 gyerekkel. Mindenki vigyáz a másik gyerekére két hetet (annyi szabi van) . 4 gyereknél az 8 hét. 4 óvodás gyerek szerintem nem túl sok, el lehet velük bírni. A részleteket (kaja, stb) meg megbeszélik...
2010. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!