Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mitől ébredhet 20...

Szerintetek mitől ébredhet 20 percenként már több hónapja a 17 hónaposom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem láttok belé de már 2 orvos is látta és ők se az a baj, egyik A-t mond másik B-t..

Júliusba kezdődött hogy elkezdett 4 rágófoga kibújni ez tartott most szeptemberig mire kibújt náthás is volt 3 hétig tőle akkor arra fogtam..

Aztán kibújt végre mind a 4 de még mindig kel 20 perceként tök pontosan fél 12-től elkezdve egészen hajnali 3-ig, nappal se alszik sokszor nyugodtan..

Kicsit még mindig náthás de nem hallom hogy szörcsögne, tényleg annyira ordít hogy még apja se tudja megvigasztalni csak ha bemegyek akkor nyugszik meg.. én olyan fájdalmasnak hallom..

Fülészeten is voltunk nátha miatt ,de az is sokat javult fülész szerint a foga miatt kel, de hát már kibújt neki, háziorvos szerint meg a füle miatt fülészeten meg azt mondták biztos nem.

Nagyon nagyon kimerítő, 3 dl folyadékot is, de nem hiszem hogy azért ordít keservesen mert szomjas, főleg nem 20 percenként.

Nyílván nem diagnózist várok tőletek, csak tippeket illetve tapasztalatokat mikor lesz ez jobb mert születésétől rossz alvó de eddig legalább váltották jobb periódusok de most már igen csak ki vagyunk merülve..

Sokszor már ideges vagyok este hogy na kezdődik megint a műsor, főleg úgy alszik vissza hogy rázogatjuk a popóját ami félálomba nagyon fárasztó.


2017. okt. 3. 13:46
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:

Néhány ötlet:

1.Ha új fog jön, akkor adjatok neki Kálcium injekciót, vízbe, vagy gyümölcslébe keverve itassátok meg! nekünk gyerekorvos ajánlotta és írta fel, így minden alkalommal nagyon gyorsan áttörte a fog az ínyét.


2. Szóljon altató zene halkan. Pl Richard Clayderman, ami kifejezetten álmosító.


3. Nappal menjetek sokat a friss levegőre!


4. Gyerekorvostól megkérdezném, hogy nem lenne érdemes egy vérképet nézni, hátha van valami, amire eddig senki se gondolt..

2017. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szemfogai kint vannak már? A kisfiamnak rögtön a kisörlők után jöttek. Nem vezettél be valamit amikor elkezdett éjszaka sűrűn kelni? Pl tej vagy tojás?
2017. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi újat, én is annyit gondolkoztam ezen, mert olyan hasmenése van hogy híg a széklete aztán 1-2 napig semmi majd megint ,aztán megint normális, megint hasmenés..

Most kaptunk székletminta tenyésztéshez cuccokat de most megint nem kakil pont mikor kéne.. De kap görcsoldót is alvás előtt még is kel.

Újat nem vezettem be, alig eszik meg valamit, elkezdte ezzel is a dacolást hogy van 2-3 féle kaja amit megeszik :-/

2017. okt. 3. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Néztem ínyét de szemfognál nem látok se duzzanatot se pirosságot, remélem kicsit később jön ki neki még mert már nem bírnám megint hónapokig eltartani megint ez az éjszakázás..

Jó persze bírnám ,nem is úgy értem csak már nagyon ki vagyunk merülve.. :-/

2017. okt. 3. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézessétek meg gasztroenterológián, lehet, hogy az emésztésével lesz valami.
2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!