Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Nalatok van ágyban...

Anyukák! Nalatok van ágyban evés? Vagy tv előtt?

Figyelt kérdés
Ha igen hány éves kortol ehet itt/ott?

2017. okt. 10. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ágyban nincs, még a szobájában sem ehet.

A nappaliban van az étkező meg a tv is, így trv előtt ehet. De csak az asztalnál. A kanapén tévézve nincs evés.

4,5 éves fiú.


A szobájában max akkor ehet majd, ha lesz ott tévé, és maga után takarít (kb kamaszkorban). Ha nem takarít, porszívózik, akkor nem ehet a szobájában majd.

2017. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ágyban csak nagyon kivételes esetben, és inkább csak nasi (pl. ha mesét nézünk), szobában viszont lehet. Én is csinálom, mindig is csináltam, annak ellenére, hogy anyám utálta, nem nagyon lenne hiteles, ha a gyereknek meg nem engedném. Nyilván ahogy én is tudom, hogy máshol ezt nem lehet, ő is fogja tudni, otthon viszont hadd éljen már úgy az ember, ahogy neki kényelmes.
2017. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Kislányom két éves, nem valami jó evő. Az asztalnál viszonylag keveset falatozik, nem nagyon bír megülni evés közben sem, így igen, előfordul, hogy mesenézés, játék közben eszik a nappaliban. ki szoktam neki rakni zöldségeket, gyümölcsöket nasi gyanánt, főtételt azt asztalnál eszi (azt az öt falatot :D) , de a szobájában sosem, mert óhatatlanul potyogtat.
2017. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Ágyban csak olyan nasi amit nem szór el, gyümiből ami nem folyik. De ez csak a nagyobbnak ő 11 éves.

Kicsi 6 éves neki amit lehet asztalnál eszi meg.

2017. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Asztalnál eszünk, vagy nyáron kint a teraszon, ha grillezünk, máshol nem. A házunk alatt van az állam hangyaállományának 90 százaléka szerintem, ők járőröznek és tömegével büntetnek, ha valaki máshol nasizik :D
2017. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
szigorúan csak akkor, ha a gyerek nem látja :D
2017. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7 eves a lanyom. Ehet a szobajaban, ott is van tv. De ha eljon a kajaeert mert ugye a konyha lent,a szobaja meg fent az emeleten,akkkr ehet a kanapen is a tv elott.
2017. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs tévénk,így tévé elött nem eszik.Így ágyban sincs értelme enni.Mert nyilván azért enne ágyban,mert onnan nézi a tévét :)
2017. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Evés?

Kizárólag az étkezőben.

És ez mindenkire vonatkozik. A felnőttekre és a gyerekekre is.

2017. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!