Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked mondott neked...

Gyermeked mondott neked furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már (biztosan ti is) hogy a kicsit látják, érzik a szellemeket vagy legalábbis a természetfeletti dolgokat. Viszont én nem emlékszem, hogy kiskoromban láttam volna bármit is de ha láttam is akkor biztos lebeszéltek róla. Gyermekem pedig még nincs, a környezetemben sincs olyan akivel szorosabb lenne a kapcsolat vagy említette volna.


Szóval a ti gyermekeitek mondtak már valami "szellemes" dolgot? Vagy mondott olyat amit nem tudtatok mire vélni? Hány éves volt akkor és most hány éves?


Szkeptikusok is írhatnak de szerintem jelen helyzetben teljesen felesleges a "szellemek nem léteznek" válasz.


2017. okt. 19. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bár nem szellemes, de volt olyan, hogy random kislány az utcán megkérdezte mellettem az anyukáját, hogy a néninek (mármint nekem) hol a gyereke, miért nincs vele.

Akkor még nem tudtam róla, szóval csak mosolyogtam, de pocakban volt már. Kicsit sem volt para utólag... :D

2017. okt. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Babám 5 hónapos volt. Gügyögött már öö , gí , höágő, agíí. 4 napon keresztül , napi 4-5x 'mondta' ( a mennyezetet nézve) , hogy ugí , ugí , ugí. Rá 1 hónapra kiderült , hogy várandó vagyok. Most 20 hetes a pocaklakóm aki kislány.☺😀
2017. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban egyszer magas lazam volt,es tisztan emlekszem egy szoke gyonyoru lanyra amint ul mellettem,es fogja a kezem. Lazgorcsot kaptam, majdnem meghaltam. Azota sem tortent ilyen.


Gyereke: 3 evesen neha arra keltem: hallgassatok anya alszik.. de amiota stabilan beszel stb ilyen nem volt

2017. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!