Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban engedtétek...

Hány éves korban engedtétek ki a lakásból egyedül a gyereket? (pl. játszótérre, iskolába)

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Játszótérre7.(itt van nem messze)

Suliba 10 évesen.

2010. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ hol laktok


játszótérre 6-7 évesen simán ha közel van, suliba én is úgy 10 körül mondanám, akkor azért már van annyi eszük,hogy nem rohannak át a zebrán sztnézés nélkül és nem állnak szóba idegenekkel

2010. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, én vagyok a gyerek, de azért írok!


Játszótér: 6

Iskola: 9

2010. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ház elött a játszó,mellettünk az iskola úton nem kell átmenni ezért 7 évesen!
2010. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Iskolába már elsőben egyedül járt a lányom, bicajjal, kb. 5 perc az út. (községben élünk)

Játszótérre egyedül soha nem engedtem még ki a gyerekeket, pedig már 7 és 10 évesek. Néha furcsa társaság is megjelenik a játszótér melletti focipályán, jobb, ha mindig van velük felnőtt is!

2010. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10 éves a fiam, suliba nem engedem egyedül jönni -menni. Bp-en lakunk kertvárosi kerületben, de át kellene menni 2 nagyforgalmú úton, egyiken még villlamos is jár. Boltba, szeletóív szigethez, kutyával kimehet egyedül, de a főúton nem mehet át.

A a baj, hogy nem figyel eléggé:-((

2010. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen fura ilyesmit olvasni...

Eszembe jutott, hogy annak idején én egyedül jártam haza az óvodából (illetve esetenként 2-3 fős csoportokba vergődve).

Mennyit változott a világ!!! :-(

Ebben a korban -amiben élünk- már én sem merném a gyerekemet 8-10 éves kora előtt "magára hagyni".

2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!