Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzés amikor kisgyereke...

Milyen érzés amikor kisgyereketek van?

Figyelt kérdés

Mivel férfi vagyok én nem tudom milyen egy anyának.

példál amikor először meglátjátok és tudjátok hogy belőletek jött ki.

Utána amikor szoptatjátok.

Rajtatok csüng mint egy kismajom.

utána sokat sír, milyen amikor meghalljátok hogy sír.

késöbb sokat hisztizik.

utána ovodába kerül elkezdi vívni a saját harcait, ha csúfolják meg tudja védeni magát?


2017. okt. 23. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem nagyon lehet ezt leírni, hogy milyen. Hatalmas kötődést érzek a gyerekemhez, olyat, amilyen máshoz nem hasonlítható, erősebb minden egyéb kapcsolatnál. Amikor szoptattam, rajtam aludt, az nekem nagyon meghitt volt, amikor sír, azonnal segíteni akarok neki. A hisztivel persze idegesít, bár őszintén, néha nehéz nem elröhögni magaü, mikor valami semmiség miatt húzza fel magát :D de persze nem nevetem ki.

Még nem ovis, csak jövőre megy, úgyhogy az utolsóra nem tudok válaszolni.

Magát az érzést a gyerekem iránt tényleg nehéz leírni, máshoz nem fogható kötődés és szeretet, ő a legfontosabb nekem a világon.

2017. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó, sajnos nem mindenkinél ilyen. Valaki megöli a gyerekét.
2017. okt. 23. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom megfogalmazni, mit érzek. Imádom, erős a kötődés.

Ha beteg, az engem is megvisel, ha látom szenvedni. Szivesen átvenném tőle minden bánatát, ha van. A szoptatást én nem éreztem annyira felemelőnek, amiért itt mindjárt repülnek rám a kövek, de szükséges volt a babának.

Dackorszak, hmm, túl lehet élni, engem a fogzásos időszak viselt meg, kialvatlan voltam. Ovit szerette, iskolában kitűnő. Nagyon erős matekos.

És ha olyanja van, iszonyat hisztis. De nekem az anyaság -érzés nagyon sokat jelent. Nem tudom jobban érzékeltetni, érezni kell

2017. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Baromi sz@r, szívás anyának lenni :(((

Ha férfinak születtem volna, sokkal-sokkal könnyebb volna az életem.

2017. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Édes teher. Így tudom elmondani, bár ez sem írja le pontosan. Nemcsak tőle függ, hogy egy-egy helyzetre hogyan reagálok, hanem rengeteg mindentől. Alapvetően az egészre igaz, hogy nehéz, de megéri!
2017. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csaladtag. Nem gondolkodom rajta, hogy "kijott" belolem. Csak ugy megtortent, es kesz.

Pont olyan erzes, mintha lenne egy nalad fiatalabb csaladtagod, akit szeretsz. Felelos vagy erte, szereted, neha haragszol ra. Eteted, nevelgeted, hallgatod a sirasat, problemait, de a neveteset es sikereit is.

Nem valami idegen leny, hogy meg kene azon lepodni, hogy megszuletett vagy sir. Pont olyan ember, mint te, kerdezo. Nem hinnem amugy, hogy olyan rengeteg kulonbseg lenne egy anya es egy apa erzesei kozott.

2017. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!