Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is járt ugy, hogy a végre...

Más is járt ugy, hogy a végre várt hétvége káosz a gyerekkel? Megoldás? Inkabb bemennék dolgozni

Figyelt kérdés

Mostanában mindentől elveszi a kedvem a hétvége.

A gyerekkel nem lehet közlekedni, ma pl ágas bogas hatalmas faággal játszott uttisztitot, boltban rohan tizfelé, vagy hisztizik, nem akad le pont huzatos részen egy szoborrol, itthon főzes, mosás,bilitakaritas, orrszivasbol, etetésbol, idegőrlő altatásbol áll a nap, stb

Ott tartok, hogy utalom ha vége a munkanapnak, es mehetek a gyerekert aki minden bokornal leakad, itthon megint a pattogás csak a haztartassal es vele

Ha meg a hétnek van vége, akkor 48 ora szenvedes hétfőig


Hol van a boldogság, meg ilyenek?


2017. okt. 28. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs segítséged? Itthon ferdén néznek arra, aki másra bízza a gyereket, így sokan akkor se teszik meg, ha van rá lehetőség, holott az lenne a normális. Régen nem volt ilyen, hogy egy anyának egyedül kell mindennel megküzdeni, ott volt a több generáció együtt, a pesztonka, módosaknál a cseléd stb. stb. Csak ma divat az, hogy szakadj bele akkor is, ha lenne, aki segít...
2017. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyedül nevelem.

Olyan segitseg van csak aki idegesit mert a gyermekkel rosszul bánik/viselkedik.

2017. okt. 28. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy a gyerekeddel van a probléma. Szerintem te eleve nem vagy rendben, a gyerektől függetlenül sem vagy boldog. Magadat kellene rendbetenni és akkor élveznéd a gyermekeddel töltött időt is. Nyilván nem lehet egyszerű egyedülálló anyukának lenni.
2017. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A gyereked tök normálisan viselkedik. Nálad van gond, mert úgy tűnik, az is idegesít, ha lélegzik, és egyetlen pillanatát sem tudod élvezni :(
2017. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül vagy, elfáradtál. Nálam is van ilyen. Ilyenkor kell sürgősen lepasszolni a gyerkőcöt 1-2 éjszakára, kipihenni magad, és mire hazajön, már hiányzik is a kis átokbogyó. :)

Enyémek 3-an vannak. Már túl vagyunk egy menjünk boltba a kutyával együtt! körön... itthon meg veszekszenek. De még kitartok, még nem várom a hétfőt! :D

2017. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerezz valakit, aki kicsit figyel rá, de szerintem simán elég lehet, ha csak elolvasod a feletted lévő halott anyuka hátramaradt kisfiáról szóló kérdést és máris értékelni fogod a szenvedős hétvégeket
2017. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Jelen!!! Kezet foghatnánk! Leszögezném, szeretem a gyerekeimet (3 éves kislány, 4.5 éves fiú) de borzasztó nehéz velük itthon. Pedig nekem még a férjem is segít. 4kor tök jó, hogy lejár a munkaidő de rohanás az oviba, a kicsi már akkor elkezd visítani-sírni mindenen, pl, hogy nem akar kabátot húzni, nem akarja hozni a táskáját, sőt, egyáltalán ne vigyük haza, aztán ne én nyissam ki az ajtót, rá se nézzek, kaphat-e bolti pudingot és miért nem, a főzött nem jó, legyen tejbegríz de amint a nagy ennek megörül a kicsinek már nem is kell, elszalad-gyere már, de akkor meg nehogy ott hagyjuk, sírsírsír és még el sem értünk az autóig, hogy haza indulhassunk. Autóba végig sír mert semmi sem jó, éhes, szomjas, nem tud 2 percet várni míg hazaérünk, itthon is ugyan ez folytatódik csak más-más témában... Aztán még vannak a "sima" viták a két gyerek között, néha úgy érzem hogy egyfolytában etetem őket mert állandóan éhesek, aztán állandóan szomjasak én meg már azt sem tudom hogy 2 mosás és porszívózás között fiú vagyok-e vagy lány... Nem bírok lépést tartani velük és nem bírja az agyam sem, felrobbannék. Hétvégén reggeltől estig megy 1-1 óra szünettel... Jelenleg én is azt érzem, hogy bár hétközben várom a hétvégét majd hétvégén rájövök, hogy semmivel sem jobb mint hétköznap. :(
2017. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyobbak a gyerekek, 13 és 8. De nagyon is ismerős a helyzet amit leírtál. Tényleg próbálj meg valakit szerezni aki segít. Egyébként ne félj másra bíznod a gyerekeket, bár nem tudom hány éves, de én mindig úgy voltam ezzel hogy ismerjen meg másokat is hogy ott hogyan van. Nem kell hogy neked tessen a gyerek másként látja. Nálunk kölcsönadjuk szomszédnak őket ottalvásra, máskor meg ők alszanak itt. Nyáron alig láttam őket,mert adják veszik a rokonok. Speziel most sincsenek itthon, őszi szünet, kettőt egyik mamánál, aztán másik, aztán jön az unokatesó itt aludt nálunk.

Jah, és nagyon önállóak, 7 éves kora óta lemegy boltba egyedül.

2017. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as szégyelld össze magad, hogy nem olyan gyereket neveltél, aki még 12 évesen se volt tőled külön egy éjszakát sem! :D
2017. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!