Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen értékben vesztek...

Milyen értékben vesztek karácsonyi ajándékot 3-5 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Én épp most rendeltem meg a karácsonyi ajándékokat 3 és 4.5 éves gyerekeimnek. Kíváncsiságképpen érdekelne, hogy ti mennyiért vesztek nekik? Félreértés elkerülése végett, mi már lebeszéltük, hogy mennyit szánunk rá, tehát nem azért kérdezem, hogy mások után menjek, pusztán kíváncsiság.
2017. okt. 30. 13:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Más rokonok is vesznek nekik ajándékot,én csak azt az összeget írtam (20-25 e.) amit mi költünk az ajándékaikra.
2017. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

5 éves a lányunk (ő a középső gyerek), és kb. 20-25ezret szánunk most a karácsonyi ajándékára. Hogy miért?

Mert évente 3x kap nagyobb ajándékot, névnap, szülinap, karácsony, és ebből a legnagyobb ünnep a karácsony. Komolyan, jártak már azok játékboltban, akik szerint "egy 10-15 ezer Ft-os bazi nagy ajándék"??

Egy közepes méretű Lego friends 10 ezer Ft felett van, a jobb társasjátékok 6-8000 Ft-osak. De ezek messze nem a csúcsok. Az pl. már ez: [link]

És ez Lego, tehát tök jól fejleszt, jó minőségű, megunhatatlan.

A szülinapjára is Lego-t kért (akkor összedobtuk az árát a nagyszülőkkel, mert az is egy nagyobb készlet), miért ne teljesülhetne a vágya, ha egész évben ez a pár alkalom van?

Szóval a kérdésre a válasz: a 3 gyerek 1, 5, 9 évesek fejenként 20-30ezer az ajándék, és ez csak tőlünk, karácsonykor nem közösködünk.

Lehet lepontozni. :)

2017. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%
10-12 ezer forintért veszünk ajándékot karácsonyra ez álatlában egy drágább, vágyott darab (társas, legó vagy valamilyen autó, autópálya). A nagyszülőktől, keresztszülől is kap ajándékot. Ők általában megkérdezik, hogy mi legyen és olyan 4-5 ezer forintot szánnak rá. Ennyi ajándék pont elég.
2017. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk a plafon a 10-12ezer forint. Ebbe belefér játék, könyv, édesség (már februártól vásárolok, amikor valami akciós, megveszem, elteszem :))

Igaz, már 7 éves, de eddig is kb így volt.

2017. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Nálunk a születésnepja is Mikulás és karácsony közé esik, és arra is kb ugyanez az összeg megy.
2017. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Volt itt egy másik kérdés, hogy ki mit vesz 6 éves lányának karácsonyra? Hát a válaszolók legalább fele még az itt leirtaknál is drágább ajándékokat mondott, pl x-box, nintendo stb.
2017. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nálunk is külön kapnak még a nagyszülőktől, tesóméktól, egyéb rokonoktól. Szoktam segíteni ötlettel de nagyrészt mindenki saját maga találja ki az ajándékokat.
2017. nov. 5. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!