Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketeket (vagy ha...

A ti gyereketeket (vagy ha többen vannak gyerekeiteket) is versenyeztetik?

Figyelt kérdés

Ha beszéltek az ismerősökkel, barátokkal, családdal, és van egyidős gyerek, akkor "összeméritek" őket?

Van egy ismerősöm, egyidősek a gyerekeink. Mindig elmeséli, miket tud már a gyereke, én ezeknek nagyon örülök, hogy így fejlődik, de ha én mesélném el, hogy az enyém miket tud már, arra nem reagál..figyelmen kívül hagyja, és más témát kezd el. (pl az én gyerekem már beszél, az övé még nem mond egyáltalán semmit, viszont mozgásban az övé volt gyorsabb szinte mindenben) Hogy reagáljátok ezt le? Elfojtjátok? (mert nyilván engem ez zavar) vagy megmondjátok neki, úgy, hogy tudjátok, hogy veszekedés lesz belőle?



2017. nov. 6. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En mar nem baratkozok anyukakkal, eppen ezert. Ugyis mindenkinek a sajat gyereke a legaranyosabb, legokosabb. Ha meg mase lathatoan ertelmesebb/szebb/barmiben jobb, akkor irigykedni kezdenek- a gyereket nem banthatjak, igy elkezdenek az anya, szulok eleteben vajkalni, hogy levezessek az irigyseguket.
2017. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A legjobban én is ezt az állatkerti látványosságot utálom, hogy mutasd meg mit tudsz. Nekem gyerekkoromból is vannak erről emlékeim, mindig gyűlöltem, mikor egyesek azt akarták, hogy valami mutatványost játsszak vagy nem is tudom. Múltkor elkezdtek ilyet a rokonok, a férjem be is szólt, hogy nem egy vásári majom a gyerek, be lehet fejezni.
2017. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!