Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7től du.6ig ovodaban van egy...

7től du.6ig ovodaban van egy atlagos gyerek?

Figyelt kérdés
Ahol mindketten dolgoznak es nincs segitseg, ott ez van? Hogy viseli a gyerek?
2017. nov. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%

Képzeld kérdező,mindketten 8 órában dolgozunk 7:30 és 16:00 között, pénteken13:30-ig (hivatali munkarend), és kb 7től 16:15 ig vannak a gyerekeink oviban,suliban.

Nem 18:00ig (amúgy is 17:00 ig lehetne max).ja és nem tuskózom a válaszolók,mert nem ért veled egyet és nem 11 órát van a gyereke intézményben mint a tiéd.

Legfeljebb a te stilusodra mondható a tuskó és én jelenteném is a kérdésed,ha engem sértegetnél.

2017. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

1. Az enyem sincs ott 11 orat mivel meg nem ovis, csak kerdeztem.

2. Szerintem az altalanos a 8 oras munkaido (es nyilvan ez nem azt jelenti, hogy a munkaido leteltekor kiviharzol az ajton),+ reggeli/delutani csucsforgalom ami mindenkit erint

3. Idiotakkal nem vitatkozok es nem becsultem le senkinek a poziciojat,nem en hoztam fel a szellemi/rugalmas munkaidos temat.

2017. nov. 6. 19:01
 23/41 anonim ***** válasza:
74%

A férjem sokat dolgozik, napi 10-11 órát. Egyedül oldom meg. 6:45kor indulunk a bölcsibe és a suliba, 7:00kor már indulnom kell dolgozni, hogy ne késsek el. Fél 8 után érek oda, fél 4kor jövök el, 4kor érek a gyerekekért (ők közel vannak egymáshoz). 8 órában dolgozom, de a munkám egy részét rugalmas munkaidőben, akár itthon este is megcsinálhatom. Vagy hétvégén.

Kocsival járok, 25 kmre dolgozom.

Gondolkoztunk rajta, hogy közelebbi intézményeket válasszunk a gyerekeknek, de akkor semmi segítségem nem lenne. Így ha pl baleset, vagy rendkívüli dolog van, akkor barátnőm ugrasztható. Bele is őrülnék, ha reggel 7től este 6ig odalennének a gyerekeim.

2017. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%

"nem en hoztam fel a szellemi/rugalmas munkaidos temat."


Nem hát, csak közölted, hogy én nyilván nem dolgozom, mert nem este 6-ra esek oda a gyerekért (sőt, senki más sem Magyarországon, aki ezt megteheti), majd a teljesítményemről elmélkedtél, mert gőzöd nincs róla, mit jelent az, hogy én osztom be a saját munkaidőmet.


Na mindegy, idiótákkal tényleg nem érdemes vitatkozni.:-)

2017. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%
Azt irod 1.5 ora oda vissza. Tehat oda 45 perc,vissza is. Ha 7-tol van oviban,akkor 8-kor kezdodik a munka. 4-kor vegzodik a munka. 45 perc,ha a forgalommal is szamolunk 1 ora. Akkor is 5-re ott van. Miert lenne a gyerek ott 6-ig. Kozben munka utan,anyuka-apuka beul kavezni,vagy talalkoznak a baratokkal? Vagy miert nem megy 1 oraval hamarabb a gyerekert?
2017. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Oda es vissza is annyi...mindegy. Koszi az ertelmes valaszokat, a tobbi meg fojon a sajat leveben, reszvet a gyerekeknek.
2017. nov. 6. 20:24
 27/41 anonim ***** válasza:
63%

Ugy latom te nem dolgozol, mert akkor tudnad, hogy ha du 4-5ig dolgozol, akkor is minimum 1 ora kell amig eljutsz a munkahelyedtol az ovodaig (hacsak nem a munkahelyed tőszomszedsagaban van az ovi).


Vagy mondjuk nem Pesten laksz,mert én Nyíregyházán 20 perc alatt elérek az ovitól a munkahelyemig pedig a kettő elég messze áll egymástól.

2017. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
36%

Állati könnyű az ország másik végéből osztani az észt. Az átlag magyar 8 órát dolgozik, és nem 6-ot. Próbálj csak állásinterjúra menni ezzel a dumával, hogy csak 6 órás szeretnél lenni a gyerek miatt, egyből elzavarnak a fenébe. Többségünk sajna nem olyan szerencsés, hogy saját magának ossza be a munkahelyét. Persze az előző válaszolók között vannak akiknek kamu munkahelyük van a családi vállalkozásban.

Szóval ha lenyomod a napi 8 óra melót utána nem úgy van ám hogy egyből rohansz a kijárat felé. Napi zárás + egyéb teendők. Akinek nincs autója duplán szív. Egy kisvárosban rém sz.r a közlekedés. Egyre kevesebb az olyan munkahely, ahol 4-ig kell bent maradni, most már 6-ig kell. Fizetett segítség nem ér semmit, hacsak nem valamelyik megbízható ismerősödet fizeted meg. Ennyit az észosztásról, barátaim. Látszik, hogy többségetek egy komoly munkahely közelében sem volt.

2017. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
40%
Bocs elírtam: magának ossza be a munkaidejét
2017. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk bölcsis a gyermek, nincs semmi segítségünk, teljesen egyedül oldjuk meg, de serencsére nincs benn 8-8,5 óránál többet a bölcsiben és csak heti 4 napot megy. Én 80%-ban dogozom, ez azt jelenti, hogy 4 napot teljes órában, ebböl egy nap otthonról dolgozom. Férjem is egy napot dolgozik otthonról, így heti 2 nap 9 után megy a bölcsibe és fél5 körül jön haza. (Ilyenkor egy picit mehetnénk ennél is elöbb érte, de reklamál, ha túl korán megyünk.) Tehát van heti 2 nap, amikor mindketten megyünk az irodába. Ilyenkor reggel a férjem viszi, kb 8:20-re (3 perc kocsival otthonról), akkor indulok én is kb. 8:45 körül benn vagyok és olyan 4:30 körül jövök el, 5 körül ott vagyok érte a bölcsiban.
2017. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!