Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiírta a háziorvos egész...

Kiírta a háziorvos egész hétre, csak mert szerda van. Mi van ha mégis viszem?

Figyelt kérdés

Hétfon rosszul lett a fiam az oviban ezért otthob tartottam megfigyelésre szerdáig, tegnap orvosnál is voltunk, ő nem látott semmit, de azért kiírta a hetre, megis indokolta: mert már úgyis szerda van....az igazolás tehát hétfoig szol..

Én viszont szeretném ma vinni azért mert semmi baja meg azért, mert így is baromi sokat van itthon, az elmult 2 hetbe 2 napot volt.oviba és szeretném ha nem esne ki a ritmusból, így is csak nem rég szokott be. Itthon vagyok a tesoval, nem lerázni akarom a melo miatt, tényleg.

Szoval ilyenkor ha beviszem ugy hogy az igazolas hetfoig szol, csunyan fognak nezni? Vagy felmerult bennem h inkabb le sem.adom az igazolast, megmondom h nem.voltunk dokinal, de akkor nekem.kell igazolni az elmult 2 napot es ugye max otot lehet egesz evben....ti mit tennétek?


2017. nov. 9. 06:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak csűnyán nézni, be sem fogják venni.
2017. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, nálunk ha a gyerek az oviban rosszul lesz, orvosi igazolas nélkül be se veszik.
2017. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Marmint hogy nem lehet bevinni ha hetfoig van kiirva?
2017. nov. 9. 06:52
 4/43 A kérdező kommentje:
Igen ezert merult fel bennem hogy nem.adom le az igazolast. Mert amugy beszeltem veluk kedden mondtam h semmi baja es muszaj e dokihoz.vinni. azt mondták nem, ha ugy latom h nincs baja leigazolhatom neki en is
2017. nov. 9. 06:53
 5/43 anonim ***** válasza:
66%
De, ez pont úgy hangzik mintha lerázni akarnád. Igaz nem a munka hanem a kistesó miatt. És az hogy most jobban van nem jelenti hogy meggyógyult. Gondolom mikor dolgoztál, ha egy hét táppénzt kaptál, te se mentél két nap után igaz?
2017. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Hihi en az a tipus vagyok aki betegen is dolgozik mert talom ha nincs elvegezve a munkam. De ez nem tartozik a kerdeshez.


Nem nem lerazni akarom tenyleg bar ha ezt gondolod vasvillaval se tudlak lebeszelni rola :) nem is igazan izgat eleg ha en tudom hogy azert akarom.vinni mert

2017. nov. 9. 06:59
 7/43 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném ha elszokna az ovitol mikor vegre maregszokta hogy jarni kell. Nem azert mert en azt akarom higy jarjon hanem mert a torveny ezt irja elo. Aldott jo gyerek es minden hazimunjamra jt mellettuk ido tebyleg nagyon jó gyerekek. Szeretem hogy itthon van velem. Viszont ugy latom rajta hogy maganyos amiert hetek ota itt vagyunk es sajnos minden kisbaratja beteg most nem tudom kihez vohetném foleg ebben a rossz idoben. Az oviban jol érezné magát
2017. nov. 9. 07:00
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha betegség/rosszullét miatt hoztad el az oviból, akkor nem vihetnéd orvosi igazolás nélkül és csak akkor vihetnéd, ha az orvos gyógyultnak nyilvánította, tehát hétfőn. Viszont ha téged nem érdekel, hogy mit mondott az orvos, az óvodát meg nem érdekli, hogy ki igazolja le a betegséget, akkor nem értem mit problémázol. Vidd be a gyereket és igazold le neki.
2017. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%
Akkor miért akarod vinni a nem teljesen egészséges gyerekedet? Az hülyeség hogy ne essen ki a ritmusból. Ha meg úgy viszed hogy ő nincs teljesen jól, megmaradhat benne hogy anya mindig lepasszol, és az ovi rossz hely ahova betegen is mennem kell.
2017. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Mivel rovid az ido maradjunk a kerdesnel: be lehet e ugy vinni orvosi igazolassal egyutt hogy az igazolas hetfoig szol? El szoktak ezt fogadni?
2017. nov. 9. 07:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!