Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit eszik 3 eves gyereketek...

Mit eszik 3 eves gyereketek reggeli, ebed, vacsora?

Figyelt kérdés

Fiam mindennap csak fasirt, csirke es tesztat enne.

Mar nem tudom milyenfelekepp lehet kesziteni csirkehust.

Es aggodom is, hogy a sok csirketol lebetegedik. Gyerekorvos szerint ne kinozzam. De en mar ki vagyok, hogy fozzok es semmit sem eszik a fent emlitetteken kivul.

Mar neha azt sem tudom mit fozzek.

Gondoltam hatha ajanl valaki valami mas etelt, hatha bevall

Koszonom


2017. nov. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Mióta van ez egyébként? Mert nekem volt olyan, hogy kb. egy hónapig egyik nap csak üres kenyeret evett két és fél évesen, másnap meg csak szalámit, és ezt váltogatta. Hagytam, kínálgattam, de nem szorongtam a dolgon, aztán magától elmúlt. Oviban mindent eszik, itthon meg vannak napok, mikor bármilyen főzeléket, zöldséget is, tényleg bármit, van, hogy csak kenyeret, zsemlét.

A lényeg, hogy ne szorongj rajta, ha nem több hónapja tart, el fog múlni. Add neki, amit szeret. Én annyit tettem, hogy rágható multi és c vitamint veszek neki, azzal tömöm, és így ezen nem kell aggódni.

2017. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggeli:rántotta,szendvics,gyümölcs,

zöldségek,joghurt


Ebéd:amit főzök.Sóskán kívül mindenből eszik.A kedvencei:csirkepörkölt nokedlivel,

gyümölcsleves,spenót,paradicsomleves,rántott csirke,milánói makaróni.


Vacsora:szendvics vagy ha kimarad az ebédből,akkor azt.

2017. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez mar tobb honapja igy van
2017. nov. 9. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ne aggódj ezen. A fasírtban, csirkében és a tésztában elég olyan vitamin van, amire egy 3 évesnek szüksége van. Ahogy előttem említették, vehetsz esetleg multivitamint is, ezzel "turbózni a szervezetét". Lebetegedni biztosan nem fog!🙂 Ne görcsölj ezen, ha nem megy, ne erőltesd.

A csirkét-tésztával rengeteg féle módon el lehet készíteni. A csirkepaprikástól, a rakott tésztákig például. Lehet zöldségfasírtot is, ami szintén vitaminbomba.

Próbáld meg két étkezés között gyümölccsel kínálni. Az én kislányom nagyon szereti a gyümölcsturmixokat reggeli mellé. Alma-banán mandulatejjel, körtével, mikor milyen gyümölcs van épp itthon.

2017. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak, ha aggódsz, a fasírt a laegnagyobb lehetőség: bármilyen zöldséget bele lehet rejteni.Kis főttrépát belereszelsz, de bármit: brokkoli, bármi. Keveset tegyél. nem fogja észrevenni, más is csinálja ezt.

És igen, rakott tészta, abba borsót ha teszel a csirek mellett, azt kiszedné?

2017. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!