Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rábíznátok a gyereketeket?

Rábíznátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Ti rábíznátok a gyereketeket 1-2 órára az Anyósotok új pasijára, akit 2 éve ismertek? Rendesen embernek tűnik, de nem sokat beszéltünk még, igazából nem nagyon szól senkihez. Temetés miatt senki másra nem lehet bízni a családból, ő pedig felajánlotta, hogy vigyáz addig a gyerekre. Ti megbíznátok benne?
2017. nov. 9. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ezt neked kell tudni, milyen embert, meg az sem mindegy, hogy mekkora gyerekröl van szó és hogy ismerik-e egymást, illetve te mennyire ismered.


Alapesetben csak azért, mert az anyós új barátja, még nem zárnám ki a lehetöséget, de ehhez neked kell ismerni, milyen ember, meg a gyerek mennyire jön ki vele.

2017. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
attól függ mekkora a gyerek és hányszor találkoztak. ha nagyobb, akit nem kell úgy pesztrálni elég csak enni adni neki és játszani vele akkor igen(+ha nem tejesen ismeretlenek egymásnak és várhatóan el lesznek hosszabb ideig).
2017. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 éves, tehát már elmondja mit szeretne. 3-4 havonta találkozunk. Szóval nem sokszor láttuk eddig. Igazából nem attól félek, hoy nem lennének el..hanem annyi szörnyű dolgot hall az ember mostanában. Ki tudja milyen ember valójában.. Számomra vadidegen. De az biztos, hogy hatalmas sértődés lesz ebből..
2017. nov. 9. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj, de ez szerintem beteges dolog, hogy ilyeneken agyalsz. A LEGTÖBB ember normális és ha ennyire túlfélted a gyereket, akkor akár az utcára se engedhetnéd ki!


Mivel a gyerek már nem pici, ismerik egymást valamennyire, és a családba tartozik, ezért én minden további nélkül rábíznám arra a pár órára!

2017. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha bizonytalan vagy ,ne bízd rà!
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Idegenre nem bíznám. Neked úgy tűnik, idegen a "pasi", meg is van a válasz.
2017. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Unokatesóra, nagybácsira, akárkire rábíznám, akit ismerünk évek óta..Nem hiszem, hogy beteges és túlféltés ez, de hát nem tudom. Inkább óvatos vagyok.
2017. nov. 9. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén? Így kívülállóként nem szívesen, sőt talám egyáltalán nem. De pl apám barátnőjére már bíztam az akkor 3 évesemet kb ennyi időre, nem sűrűn találkoztunk mi sem. De ő nő.. én teljesen megértem amit írsz.
2017. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem bíznám rá, és ha (illetve addig, amíg) bizonytalan vagy, te se tedd.
2017. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Ezzel az erővel az olyan megbízható unokatestvér is bármikor bekattanhat.

2017. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!