Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a pedofil bébiszit...

Mit szóltok a pedofil bébiszitterhez? Ti rábíznátok idegenre a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Én biztos nem.

Nagyon durva az egész sztori, nem akarom senkinek sem a kedélyét borzolni, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok róla.

NAPOKRA idegenre bízni egy pár hónapos gyereket, és elutazni, elég durva dolog... vagy csak én vagyok ilyen szűk látókörű?!


2009. jún. 30. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se bíznám idegenre a gyerekemet, pedig pár éve én is voltam au pair és jól kijöttem a lányokkal, a szülőkkel is. Más au pair-ekkel is megismerkedtem, ők is megbízhatóak voltak, mégsem tudnám a gyerekemet rábízni úgy idegenekre, mint ahogy azt pl. Angliában teszik tömegesen. Elég nagy a bizalom, de én pont ilyen esetek miatt nem tenném ezt a saját gyerekemmel, mert nem lehet tudni, nem pont egy elmebeteg jutott-e ránk.

Ha már bébiszitter, inkább a környezetemben, ismerősök között keresnék valakit, akár tinédzserlányt vagy egyetemistát, gyeses kismamát, unatkozó nagymamát, bárkit, akit ismerek és akiben megbízom, de rájuk se bíznám napokra. Azt meg azért nem, mert biztos hiányozna a gyerekem és mást se terhelnék meg ennyire.

2009. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy szükségem lenne babysitterre,de sajnos nem merem bevàllani.

Làttam sok müsort ahol mutattàk,hogy rejtett kameràt helyeztek el,és mik történtek.

A leànyzo a baba mellett festi a körmét(szuros szagu még egy felnöttnek is)

Dohànyzik a konyhàban.

Agyerek sir,ö meg ezért belerug,meg megtépi,de neke a baràtnöm személyesen àtélte,hogy kiadagolta a gyerek kajàjàt,és este még semmi se fogyott el belöle....

Hàt akkor inkàbb itthon ülök,és vàrok mig a gyerek felcseperedik,de biztonsàgban.

2009. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem Te nagyon szűk látókörű vagy! Velem együtt. Még ha fizetnének érte, akkor sem bíznám idegenre a gyerekemet.
2009. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nehéz idegenre bízni! Én is inkább csak olyanra bíznám, akit ismerek is.

Én csak azokat a srácokat sajnálom, akik férfi létükre bébiszitterkednének. Ilyen hírek után nem nagyon akad olyan szülő, aki férfit mer engedni a gyerek közelébe. Itt azért azokra a srácokra gondolok, akik normálisak és tényleg nem 'azért' szeretik a gyerekekekt!

2009. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, hogy azok a srácok szívják meg a leginkább, akik bébiszitterkednek...


Bár most megy a találgatás, hogy EBBEN az esetben vajon mi az igazság...

Ha koholmány, akkor nagyon sajnálom ezt a srácot is, mert az életét most tették tönkre...

Ha igaz, akkor viszont húúúú... jobb, ha nem írom le a gondolataimat...


Én még a saját anyósomra sem merem rábízni a gyereket, mert olyan szétszórt, hogy attól félnék, hogy akaratán kívül is baj történne.

Ez most nagyon túlaggódósnak hangzik, de ahhoz őt ismerni kell...

2009. júl. 1. 07:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Anyukám nyugdíjas óvónő, 1 évig dolgozott egy 3 gyerekes családnál, most pedig egy 2 éves kislányra vigyáz. Mindkét állást hirdetés útján találta.

Mindkét családnál egész nap ott volt a gyerek(ek)kel.

Azért nem mindenki pedofil...

2009. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát ezen már én is gondolkodtam, hogy mi van ha valaki kitalálta ezt a pedofíliát és nem is igaz. Mutattak a híradóban közös képeket a gyerekekről a pasival és nem úgy tűnt mintha rossz viszonyba lettek volna. Szerintem ha úgy is hozzájuk nyúlt volna valami ijedtség lett volna azért a gyerekben. Nem? Bár lehet nem hiszen még olyan kicsik voltak. De azért egy 2-3-4 évesen már valami látszódott volna. Meg az is érdekes, hogy egy feljelentette, aztán jóval rá jelentkezett többi anyuka is. Különös. Na mindegy majd eldöntik az okosok. Bár ha nem bűnös, remélem rájönnek és nem büntetik hiába.

Én már félek sokszor ha híreket hallok, bármit, hogy nem e csak üzleti érdek van a háttérbe, hogy így ritkítsák a piacot, így szúrjanak ki egyes rétegekkel akik épp azzal foglalkoznak. Gondolok itt pl erre a Diamant malomra, hiszen most sorra jelzik vissza a nagy tésztacégek hogy onnan volt a lisztjük. Mintha mindegyik onnan venne lisztet. A francia szerencsétlenségnél is fura volt nekem hogy nem aznak indultak a tengeralattjárók, miért vártak 2 napot. meg mikor kiderült hogy az Air France tudta hogy a sebességmérő nem jó, de mégis engedte felszállni azokat a gépeket amik még nem lettek megjavítva.stb stb. De lehet én vagyok hipoonder, vagy hogy kell írni.

Akkor ott voltak a vírusok, a csirke, most a disznó. Amikor valamit ritkítani akarnak akkor kitalálnak valamit és akkor levágatják.

Nemtudom.

A nagy gazdasági világválság ami volt nemrégiben, abból is valaki milliárdokat szakasztott, ebben biztos vagyok.

Meg érdekes hogy tegnap javult a forint-euró árfolyam, mert megkötöttek valami szerződést aznap. Furcsa, hiszen egy nap alatt hogy javul, hiszen még hatása sem lehet. De hát jól kitalálták ezt a gazdasági, politikai szakemberek, hogy mindent meg lehessen magyarázni mindennel. A hülye kisember úgysem tudja mi van. nekik meg meglesz a pénzük úgy is odafent.

De visszatérve a pedofil pasira ha az, sajnálom szegényt ha ártatlan, de ha nem akkor miért csak most derült ki?

Amúgy én a gyerekemet soha nem szerettem másra bízni, néha az apukájára, de másra nem. Lehet kicsit túl önző voltam, de azért voltam itthon gyeden vele reggelről estig hogy gondozzam. De otthagyni senkinél sem hagytam ott. Mostmár két éves elmúlt és most hogy már elkezdte a bölcsit, látom ott jól érzi magát, meg hát már nem olyan kicsi, mostmár könnyebben másra bízom, de csak akkor ha feltétlenül fontos. Aztán majd ha kezdődik a munka úgysem lesz más választásom. Hacsak nem sikerül olyan munkát találni. Vagy marad a bébiszitter. Aztán reménykedek, hogy normális legyen.

De az is biztos, hogy most a pasi bébiszittereknek lőttek. Jól elintézték őket. Lehet valakinek szúrta a szemét. Volt régebben itt is fennt egy kérdés hogy mi anyukák akik itt vagyunk fennt mit szólnánk egy férfi bébiszitterhez. Hát érdekes válaszok is voltak. Inkább úgy éreztem belőle hogy jobban a nő felé hajlunk, és csak másodsorban pasi felé. Na akkor ezek után?

Hát reméljük nem igaz, vagy ha igaz is, de a becsületesen dolgozó férfi bébiszitterekre nem lesz nagy hatással hosszú távon.

2009. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzátennék, hogy azért ha lett volna olyan akinél úgy éreztem volna hogy jó helyen van a gyermekem, lehet hogy otthagytam volna kicsiként max egy órára. De többre ott sem és max egy héten egyszer kétszer. Én ilyen vagyok. Majd idővel elengedem a láthatatlan köteleket, addig csak annyit vágok el amit muszáj. 10 év múlva már úgysem én leszek neki a legfontosabb, úgyhogy igyekszem ezt most kihasználni. :)
2009. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az IWIWEN meglehet nézni:


Kökény László [Laczcoo, lacza]


Undorító! :((

2009. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Megnéztem és hát nem is tudom....érdekes!

A profilképei rendben is vannak, de a másik mappa....

Én elhiszem, hogy vannak férfiak, akik szeretik a gyerekeket és szeretnek velük foglalkozni, de ez valahogy olyan furi. Helyenként enyhén túloz!

Na és ez a "ts", felfordult tőle a gyomrom....

2009. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!