Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 -2.5 éves gyereknek mit...

2 -2.5 éves gyereknek mit tesztek majd a mikulás csomagba?

Figyelt kérdés
Lányom van, de csokival nem szeretném megtölteni...🙂
2017. nov. 12. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

2 éves múlt a lányom. Ropi, szívószálas üdítő, mandarin, tejszelet, alma, kivi, banán, műzliszelet lesz a csomagban. És egy korona (most hercegnő korszaka van)

Kb ennyit terveztem.

Mamáék is hasonlót csinálnak majd. De az én gyerekem egyébként sem egy csoki evő. Szerencsére a gyümölcsöket (még" jobban szereti)

2017. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Valami apró játékot, mandarint, pici mikuláscsokit (kindert, vagy valami más finom fajtát). Én sem akarom csokival elhalmozni, ő egyébként is heti 1-2-szer eszik ilyesmit, akkor is inkább túrórudit.
2017. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na igen, nalunk sincs csoki eves, max rudi de arrol leeszem a csokit!😂

De ezek amiket irtatok jo otletek;)

2017. nov. 12. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Kindertojás meg egy kis játék.
2017. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Mandarin, pisztácia, datolya, banán, diákcsemegemix jó alternatíva lehet. A kindertojásban minimális a csoki. Én gyűjtöm a kis belső sárga tojásokat, abba fogok dugdosni apróságot(zizit, mini pillecukrot, meg a kinder schokobons kis akármit, de lehet mogyorót vagy mandulát is akár belerakni)


Van még ilyen mikulásos flitterszerűség, biztos annak is örülne, szépen csillog.

2017. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire tiltod a csokit hogy kepes vagy leragni a gyereked turo rudijarol, amint suliba kerul szejjel eszi magat a bufeben vasarolt tiltott gyumolccsel majd meglatod. Raadasul tok jol neveled, neki nem szabad de anyuci leragja az o edessegerol is.....
2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Sosem értettem ezt a lerágom dolgot.

Én sem vagyok a csoki ellen de ha rudi csoki akkor megeheti. Van nem csokis is, joghurt bevonatos pl.

Nálunk is lesz mikulás csomag, kinderekkel, dörmivel lego duplo királyi kastéllyal.

Ahogy számoltam úgy 5-6db kinder szelet, 1 kinder mikulas és mandarin szaloncukrok lesznek. Szokásához híven kibontja megkóstolja és az apjával megetetti :)


Nagyszülők mondták náluk a "mikulás" egy mikulás csoki figurát megablocks garázst hoz majd.

2017. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Kap egy nagyméretű kindertojást, az mikulásos csomagolású, egy klasszik csokimikulást, és egy adventi naptárat (igen, ebben csoki van, de attól a napi egy falattól én nem megyek falnak azért), illetve egy búgócsiga lesz a mikuláscsomagban, mert lenyűgözve bámulja őket mindig, és nagyon mondogatja, hogy szeretne. Szóval van csoki benne, de nem egy eget verő mennyiség. Én is azért teszek inkább egy kisebb játékot bele, hogy ne 5 tonna csoki legyen, annyit úgyse ehet azért meg.
2017. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os, azt csinalsz amit akarsz. Ez nem telefon, ne szolj bele.

Tobbieknek koszonom;)

2017. nov. 12. 14:46
 10/11 A kérdező kommentje:

Gondolom gozod sincs miert nem kap csokit...

De tajekoztatlak, mert megfogja a hasat pl.

2017. nov. 12. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!