Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » 1 éves gyereknek mit raknátok...

1 éves gyereknek mit raknátok a mikulás csomagba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 15:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
56%
Egy üveg Whiskyt, és egy doboz piros Marlborot.
2016. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Orfeus válasza:
46%

Túrórudit, azt szereti nekünk a kiskrapek. Valami aranyos kis mozgós, zenélős, csipogós ilyesmi játékot, csokimikulást. Olyat amit meg tud enni, nem nagyon fog még foglalkozni vele. Én nem is csinálok neki, szerintem felesleges, a karácsonyfán is elgondolkodtam h kell e.


23F

2016. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Mandarint, narancsot, banánt, ha már eszik olyat. Kisautót.
2016. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
66%
Inkább tedd félre a pénzt, amit erre költenél, és akkor adjál neki ajándékot, amikor már van rá esély, hogy emlékezni fog rá. Ennyi erővel a kutyádnak is készíthetnél mikulás csomagot, pont annyira fogja értékelni.
2016. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen mindegy, mert úgysem fog rá emlékezni...
2016. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen de már van egy nagyobb testvére aki igen csak kérdezősködne ha a pici nem kapna semmit a mikulástól.
2016. nov. 9. 05:59
 7/18 anonim válasza:
64%

Olyat csokimikulást vennék aminek a közepében smarties-ok vannak.

Azokat az apró kis ujjakkal meg lehet eszegetni és fejleszti a finonmotorikát.

És mikulásos kesztyűt, sapkát, bögrét. Majd meg lehet mutatni ha nagyobb lesz hogy ezt kapta a mikulástól.

2016. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hermanné S. Erika válasza:
74%

Szerintem mindenképp megéri venni valamit, a konkrét csomagra biztos nem fog emlékeni, de a pozitív élmény megmarad majd benne. Az én kisfiam egy éves születésnapjára kapott csomagolópapírban ajándékot, és nagy örömmel bontotta ki, persze kis rásegítéssel az elején.

Bármit tehetsz bele amit tudod, hogy szeret, én is gyümölcsöt fogok, meg egy mikulás és egy szaloncukrot.

2016. nov. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
60%
Az egy éves baba is tudja (vagy csak érzi), hogy ajándékot kap. Örülni fog neki. Inkább a gyümölcs, mogyoró, és olyan kis méretű játék, ami belefér a mikulászacskóba. Ja, és persze az arany színű virgácsot, hiszen annak van egy bizonyos "mikulásos" üzenete.
2016. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
75%
Dörmi, jóreggelt keksz, turó rudi.trixi könyv (boltban kapható 200 ft) babapiskóta.
2016. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!