Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem szeretném, hogy a...

Ha nem szeretném, hogy a nagymama láthassa a gyereket, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Mert szerintem csak az, hogy én megtiltom nem elég. Anyósról van szó. Elég idióta. Nem nagyon akarom, hogy innentől kapcsolatot teremtsen a kislányommal.

Ha hivatalos az ügy abba apának is beleszólása lehet?



2017. nov. 13. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem tudsz tenni, mert joga van hozzá. Ha tényleg el akarod érni hogy ne láthassa akkor bíróság, és nagyon nyomós indok kell, pl. bántalmazza a gyereket, alkoholista, nem beszámítható (orvosi papírral alátámasztva, tehát nem elég az h szerinted) stb. Az nem elég indok h neked nem szimpi és idióta.
2017. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Gondoltam, hogy "kicsit bonyolult" ez. Akkor megoldjuk másképp.

De gondolom a mamára is igaz ez, hogy ha esetleg bosszúból valamit akarna. Mert kinézem ezt is belőle sajnos. :(

2017. nov. 13. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Megmondom mit tegyél: rendezzétek a viszonyotokat felnőtt ember módjára, nem a te kedvedéért, nem az övéért, hanem a gyerek kedvéért. Egy nagymama szeretetét és gondoskodását nem pótolja semmi. Anya az anya, de egy nagymama egész más helyet foglal el egy gyerek szívében, és ezt kellene szem előtt tartanotok, el tudom képzelni miket csinál, az enyém sem egyszerű eset, mármint az anyósom, de még az anyám se, de mégis kb emberölési kísérlet kellene ahhoz, hogy eltiltsam őket a gyerekeimtől
2017. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen apának is lehet beleszólása, hisz az anyósod az ő Édesanyja.
2017. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
A nagymamának még akkor is van joga az unokák láthatásához, ha a saját gyereke is ez ellen van. Jogilag nem nagyon tudsz most így mit tenni, ő viszont fog tudni, ha megpróbáljátok tiltani.
2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod eltiltani a gyereket?
2017. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!