Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeketek...

2 év körüli gyermeketek milyen gyakran mossa a fogait? Szeret fogat mosni, vagy meg kell küzdeni vele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mossa, én mosom neki reggel és este. Az apja mossa a sajátját mellette, így büszkén hagyja, mert már ő is nagyfiú.
2010. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
22 hónapos a kisfiam, eddig nem volt gond, megmosta reggeli és vacsora után, most viszont kb. 2 hete egy küzdelem, nem hajlandó megmosni. Nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni.
2010. máj. 31. 20:48
 3/18 anonim ***** válasza:

Én mosom neki reggel és este!

Nem balhézik mert már megszokta 6 hónapos kora óta ismeri a fogkefét! Csak még nem akar köpni :)!

2010. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még ha önálló is egy kisgyerek, a kézügyessége még nem tökéletes ahhoz, hogy kellő alapossággal tisztítsa meg a fogait. Az, hogy huzigálja a szájában a fogkefét, még nem fogmosás. Ha nem akarod, hogy elromoljanak a fogai, mindenképp mosd át te is neki!
2010. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sajnos nem hagyja, pedig korábban nem volt gond, én mostam, de jó ideje mindent egyedül akar csinálni. Van valami tippetek, hogy hogyan vehetném rá, hogy megint hagyja megmosni a fogát?
2010. máj. 31. 20:56
 6/18 anonim ***** válasza:

mi is reggel-este mossuk neki. általában engedi, néha, ha olyan kedve van, tiltakozik.

Én azt szeretném elérni, hogy kiköpje, mert most sajnos az az első dolga, hogy leszopogatja a fogkrémet.

2010. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nahát mi nem mossuk reggel...minek??

este megmossa fürdés közben egyedül fogkefével fogkrémmel.

2010. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Éjjel lepedék képződik a fogon. Ha arra rájön még az egész napi kajálás, kikezdi a fogzománcot.
2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
te sem mosol reggel, mert minek?
2010. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én még ebéd után is megmosom neki! 20 hónapos
2010. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!