Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereked miből iszik?

2 éves gyereked miből iszik?

Figyelt kérdés
Az én fiam csőrös pohárból ivott. Tegnap este lecseréltem, az új pontosan ugyanolyan mint volt, de ő nem fogadja el. Ma alig pisilt, most műanyag pohárból iszik de sok megy mellé. Elég szomjas lehetett, vagy 2 decit biztosan megivott hirtelen. Jól érzem, hogy nem érdemes már erőltetni a csőröst? Mennyi idő lehet, míg belejön a rendes pohárba? Tetszik neki amúgy.
2017. nov. 25. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Poharbol iszik.

Felesleges a csoros, par nap alatt belejon. :)

Kulacs csak az agyban van ha ejjel szomjas lesz.

2017. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen üvegből: [link]

Vagy szívószállal pohárból.

Simán pohárból még mellé megy a nagyja.

2017. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
2 évesen már rég pohárból ivott.
2017. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Az én gyerekem mindig pohárból ivott egész kicsi baba kora óta.
2017. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A 2 eves ikreim csoros poharbol isznak. Poharbol is profin isznak,de jatek kozben feldontenek a poharat,kiontenek... de asztalnal poharbol is ihatnak,ha szeretnenek....
2017. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Pohárból iszik már néhány hónapja. Ha elmegyünk otthonról, akkor ilyen sportkupakos kulacsból. Abból tud a kocsiban is inni, meg akárhol.
2017. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szivoszalas uvegbol, poharbol is tud, de a szivoszalasabol megiszik napi 1 liter vizet is siman.
2017. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Pohárból iszik már másfél éves kora óta. Ha elmegyünk, akkor pl. kubus, babylove-os stb-s üvegből, amiknek kulacsszerű végük van.


(Mielőtt valamelyik okos lepontoz azért, mert kubut itatok a gyerekkel, elmondom, hogy nem kubut iszik, hanem ezekbe teát, vizet, higított gyümilevet... teszek. Viszont nem hal bele, ha néha kubut és egyéb hasonló löttyöt iszik.)

2017. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is tudom, a csőrösben szerettem, hogy előtte volt mindig, kiszolgálta magát, nem borította ki, se mellé. Tanulságos a dologban, hogy legalább asztalnál csak pohárhoz kellene szoknia, pár alkalom utáb mintha már jobban menne. Aztán a válaszokból az eszembejutott, hogy pici talán 2 vagy 3 decis nestle mentes vizet mintha láttam volna, ami zárható, lehet azt megpróbálom de szerintem maradunk a rendes pohárnál, az meg jöhet még jól pl útközben. A csőröset továbbra se fogadja el.

2017. nov. 25. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:

20 hónapos lány,mam-os cumisüvegből 6os cumival. Nem fogadta el a csőröst,csak szopja,de nem iszik belőle.

Mivel a veséjével gondok vannak,nekem az a lényeg,hogy igyon. És a cumisüvegből egyedül is tud inni.

2017. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!