Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereked miből iszik?

2 éves gyereked miből iszik?

Figyelt kérdés
Az én fiam csőrös pohárból ivott. Tegnap este lecseréltem, az új pontosan ugyanolyan mint volt, de ő nem fogadja el. Ma alig pisilt, most műanyag pohárból iszik de sok megy mellé. Elég szomjas lehetett, vagy 2 decit biztosan megivott hirtelen. Jól érzem, hogy nem érdemes már erőltetni a csőröst? Mennyi idő lehet, míg belejön a rendes pohárba? Tetszik neki amúgy.
2017. nov. 25. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Látom az okosak magukra ismertek és lepontoztak! Ismét nem csalódtam XD
2017. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy év 10 hónapos a lányom, pohárból iszik. Kb. másfél éves kora óta nem lötyöget ki semmit belőle, persze előfordul, hogy játszani akar és felborítja. Szívószállal kb. 2 hónapja tanult meg inni. Fél literes műanyag palackból is tud inni, az sem folyik mellé.


Egy év 3 hónapos kora körül hagytuk el a cumisüveget, és átszoktattam a pohárra. Az elején az álla alá tartottam egy összehajtott törülközőt ahogy ivott, füles műanyag pohárból, amit könnyen tartott. Csőrös pohara sohasem volt, mert olyasmit olvastam róla, hogy nem képez átmenetet az igazi pohárhoz, a pohárból ivást ugyanúgy nulláról kell tanulni utána. Én így nem láttam értelmét bevezetni.

2017. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!