Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért a lányomat kell utálni...

Miért a lányomat kell utálni ezért?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk,

aki nem igazán úgy öltözködik,mint a többi vele egykorú lányok.Szóval nála az kizárt,hogy például pamut harisnyát vesz fel tüllszoknyával és edzőcipővel.A másik,hogy

jár balettozni,ennek

köszönhetően pedig még inkább "előjött" a csajos

viselkedés nála.Angolra is jár az oviban,amiért fizetni kell,így az egész oviból 12-en járnak csak.

Átlag felett élünk,de nem magánoviba jár.Itt ezt sajnos elég sok szülő és óvónő elítélni,ezért nem igazán kedvelik a lányomat.Hozzá kell tennem,hogy én úgy érzem,hogy az én stílusomat nem bírják,

sokak szerint "sznob" vagyok.Sajnos a lányomnak csak 2 barátja van,ők is csak azért,mert hasonló

anyagi helyzetűek mint mi.


Egyébként a lányom egy nagyon aranyos,jószándékú,

segítőkész (sajnos talán túlságosan is) kislány,aki

senkinek nem tudna ártani...


Szerintetek miért őt kell utálni akkor,ha az én személyemmel van bajuk?



2017. nov. 26. 10:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy látják, hasonlít rád.
2017. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg nem csak veled van bajuk, (ha csak két barátnője van a lányodnak, azok is a gazdagok közül,) hanem a lányodat sem szeretik. Nyilván a gyereked már átvette a te sznob stílusodat, ami nem szimpatikus a gyerekeknek sem.
2017. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Semmi konkrétumot nem írtál, hogy mi az a kirívó öltözködés, viselkedés, éshogy mit kifogásolnak rajta. Így mégis mit lehetne írni?
2017. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk az oviban is van ilyen kislány. Cuki muki, meg szép is. De rohadtul elvan kényeztetve. Nem hajlandó összepakolni maga után a játékokat. azt gondolja hogy neki mindent lehet. Dirigálni parancsolgatni próbál a többi gyereknek. Beképzeld azt gondolja magától hogy az óvoda kiralykisasszonya. Pedig vannak nála szebb és csinosabb kislanyok. Dicsekszik a ruháival hogy ó megint kapott ujjat a gyerekeket nem érdekli akkor megy utanuutánuk es csak mondja. Anyuci inkább harisnyában és kopogós kiscipobe viszi óvodában szakadó esőben és szelben.csak hogy divatos légyen. Az anyja egy igazi sznob bu...ko. köszönni mosolyogni és a jomodorra képtelen. Onnan tudom hogy a beszoktatási időben ott voltam az oviban a fiammal 8-12 ig egy heten keresztül és láttam amit a kiscsaj csinál.
2017. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Haha, utolsó, lehet pont a kérdezőék voltak :D
2017. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kislànyod normàlisan,szerethetően viselkedik és nem dicsekszik az anyagi helyzetekből adódó előnyökkel,akkor szerintem senkit sem érdekel ,hogy jómódúak vagytok.
2017. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora gyerekeknél még nem számít a pénz. Mi is átlag felettiek vagyunk mégis a legjobb barátnője a fiamnak a legszegényebb kislány. És sok ilyen barátságot látok. Most ezzel a jár angolra és fizetni kell, hát ne haragudj, de van vagy 10 fajta foglalkozás az oviban, amiért fizetni kell és járnak a gyerekek, ettől senki nem esik hasra.Attól, hogy valakinek több van, még nem utálják, mert én például az oviban a legszimpatikusabb anyukát láttam egy 20 milliós kocsival jönni, szerény, mosolygós, köszön, értelmesen lehet vele beszélgetni.
2017. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk a jomodu szuloknek inkabb ,nyalni' szoktak, hogy meg legyen hivva a gyerekuk a szuper szulinapi zsurra, meg hogy 'kozel legyenek a tuzhoz'. Szoval inkabb mas lehet a baj. Az angol meg balett raadasul nem szamit nagy dolognak mert nalunk minden gyerek jar legalabb 2 foglalkozasra pedig mindegyik fizetos (allami ovi).

Szoval valami mas lesz a gond, nem a penzugyi helyzet..

2017. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Eleg volt elolvasnom a kis szoveged.. valszeg az anyjára ütött szegénykém
2017. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%

Mert irigyek az emberek. Mi is jobban élünk, egy fizetés elég, nem dolgozom. Nem járunk és nem járatjuk olyan ruhákban, hogy kitűnjön, nem rázzuk a rongyot mégis elég ez, hogy állandóan belém kössenek valamivel, a gyerekemet meg hanyagolják. Hàt ez van. :-( Persze lehet, hogy meséli, hogy itt volt, ott volt, kapott új játékot, de a gyerekek szeretnek mesélni, leragasztani nem lehet a száját. Tudja, hogy nem szép dolog dicsekedni, de a gyerekek mindennel képesek dicsekedni. Legalábbis így látom a környezetemben.

Az meg, hogy csak két barátja van, mit szamít? Régen egyformán szegénység volt, de nekem például csak egy barátom volt óvodában, általánosban pedig kettő, de ők mai napig BARÁTOK.

2017. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!