Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi zsúron maradjanak a...

Szülinapi zsúron maradjanak a szülők vagy ne?

Figyelt kérdés

Mikor én a gyerekkel voltam más buliján, ott maradtam vele, nem is értettem miért hagyják ott a csemetéket, lepasszolásnak véltem.

Most hogy mi rendezzük, már az természetesebb hogy nem maradnak ott. Szerintetek hogy jobb/illik? 3-4 évesek


2017. nov. 27. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Voltunk ilyenben is, olyanban is.

A gyakoribb az volt, mikor nem maradt szülő. Ez így is a jobb szerintem, hiszen ez a gyerekek bulija.

2017. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen kicsiknek nem tartanék bulit, mert a szülőket nem szetetném szórakoztatni, ekkora gyerekekre meg nem vigyáznék (a sajátomat sem hagynám ott "idegenre"). 6-7 éveseknek már tartanék bulit, szülők nélkül.


Ha meghívnak egy gyereket egy buliba, akkor az nem lepasszolás.

2017. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
3-4 évesekre nem szívesen vigyáznék, egyenlőre csak olyanon voltunk, ahol szülők is maradtak. Most kezdte az ovit, így akiket eddig meghívtunk, a szülőkkel is jóban vagyunk, nem teher őket vendégül látni.
2017. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért éreztem úgy, mert csak szinte bedobták a gyerekeket és ujjé van egy szabad 2 órám jelszóval már mentek is.

De az az érdekes ha mi rendezzük, már inkább ne legyenek itt, szóval fene tudja. Bár ha azt nézem, a felügyeletnek viszont jó volna pár felnőttel több.

2017. nov. 27. 13:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen korú gyerekkel saját otthonotokba vagy játszóházba vagy máshová szerveznétek? (Vagy egyenlőre sehogy)
2017. nov. 27. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4 évesnek még nem szerveznék. Pont azért mert még nem jó ha 5-10 ilyen korú felügyelet nélkül ott van, ha meg szülővel vannak ott úgy túl sok.

Lányom is 5-6 évesen kapott először meghivót.

2017. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed egyedül megbirkózol a feladattal, akkor ne maradjanak ott a szülők. Én már csak azért sem szeretném, hogy ők is maradjanak, mert "csak" 60 nm a lakás, nem is tudnám őket hova leültetni.
2017. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a legtöbb az játszóházas volt.

Egy névnapi 6 gyerekes buli volt lakásban, egy egy nagy kertes ház udvarán. A többi játszós.

Nálunk már javában volt 4-5 éves korban rendszeres bulizás. 10 gyerekre nézve 3 felnőtt (apa, anya, nagyszülő vagy barát/nő) gond nélkül megoldható.

2017. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én többféle verziót láttam, és ezek közül mind jól működött

1) a legtöbb szülő maradt, és 1 szülő felügyelt, amíg a többi beszélgetett

2) a szülők elmentek, és a házigazda szülők vagy az idősebb tesó felügyelt


Sztem egyik sem problémás addig, ameddig nincs az ottmaradó szülő a saját gyereke popsijában végig.

2017. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!