Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ellenszenves másoknak,...

Miért ellenszenves másoknak, ha egy anya költ/áldoz/stb a saját gyerekére? Hogy lehet ezt háritani?

Figyelt kérdés

Példák:

Gyerekem kinőtte a babaágyat, szerintem egyértelmü, hogy ágy-matrac az kell neki, erre kapom a negativ károgást, hogy az megy a hirekben hogy rakkeltő anyagok vannak a matracokban.


Nyaron mentünk a balcsira gyerekprogramos hét volt kimondottan tervezve, ismét károgo reakcio, hogy ugy is esni fog


Jön a tél ugye.., nekem valahogy természetes, hogy veszek a gyereknek télikabátot, mert eddig atmenetije volt, erre beszolas:" ha neked ilyenekre van penzed.."


Most a karácsonyi ajandeka miatt kapom az ivet, pedig ertelmes, nem is tul drága es gyerekközpontu jatekrol van szo..


Miert fáj mindenkinek barmi, amit a gyerekemért teszek és ráadásul alap dolgok..?


2017. nov. 28. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Kik ezek? Család, "barátok"?
2017. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem uldozesi manianak tunik, amit csinalsz...
2017. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Burkolt beszólások.


Kb olyan mint egészségesnek azt mondani, ne örülj, ugy is leszel még beteg. Kb ilyenek ezek az "ugy is esni fog az eső"stb mondatok.


Közvetlen környezet mondja, nem egy

2017. nov. 28. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Rossz emberekkel vagy körülvéve. Legközelebb kérdezz vissza, hogy és te minek eszel? Úgyis éhes leszel!-
2017. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell mindenkinek mindent az orrára kötni, hogy mikor éppen mit veszel a gyerkőcnek.
2017. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenel még nem találkoztam hogy ezért szoljon be .
2017. nov. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem veled lehet a baj, mert azt gondolhatják rólad, hogy neked be lehet szólni, ezért be is szólnak az irigyek. Nekem még sosem szóltak be azért, hogy mit veszek a gyereknek. Pedig amellett, hogy vásárolok,mindig minőségit, nem olcsó dolgokat kap.
2017. nov. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom ti akik ezt megszokták kérdezni, hol éltek,honnan tudják,hogy épp mit vettél?


Én még hasonloval sem találkoztam, a legdurvább idegen beszolása volt, mikor multkor szállt ki a lányom a kocsibol,jaj ki ne essen az a szép kislány...


Én ezt üldözési mániának érzem, nem lehet,hogy ezek nem rosszindulatu beszolások?


Amugy a matracokkal tényleg volt valami,anyukám is emlitette,hogy nekünk milyen is van?


Nem feltétlen rossz indulat

2017. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyennel még sosem találkoztam.
2017. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Most vagy túlzol vagy valamit félreértesz, de épeszű ember nem szól be senkinek azért mert valaki télikabátot vesz a gyerekének..?!
2017. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!