Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy bocsánatkérés elég, ha...

Egy bocsánatkérés elég, ha egy kisgyerek megbántotta a szülőjét, vagy jóvá kellene tennie? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 21:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Elég, ha őszinte.
2017. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3,5 eves, boven eleg meg, de oszintenek kell lennie. De az latszik rajta. :)
2017. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnt, inkább a következmény miatt sajnálta.

Nem olvastam mesét és nem feküdtem mellé az ágyba.

5,5 éves.

2017. nov. 30. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Mivel bántott meg?nem tudok elkepzelni olyan szituaciot, amivel az ekkora gyerekem meg tudna bántani... A nem szeretlek es tsai nem az a kategoria, ami megbant.. Jova tennie meg majd akkor kell a dolgokat, ha felfogja a szavak erejét szerintem.. 6.5eves a lányom, akkor kér őszintén bocsanatot ha fizikai fajdalmat okoz,annak érzi a súlyát.. Masnak nem nagyon.
2017. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég ha őszintén látod rajta hogy megbánta.

Miért kell még megalázobb helyzetbe hozni hogy még valamit tegyenis azért hogy tènyleg megbocsájts neki?

A legtöbb gyerek eleve kellemetlenűl és kínosan érzi magát mikor Bocsánatot kér. Hát még akkor ha ez nem is elég.

2017. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastál neki mesét és nem feküdtél mellé. Ezek szerint bmit is mondott, megkapta érte a büntetését. Innentől kezdve nincs mit jóvá tennie.
2017. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Mégis mivel bántott meg, elárulod végre? Talán úgy tudnánk válaszolni is. Szerencsé(m)re elképzelhetetlennek tartom, hogy a 4 évesem megbántson, aztán meg alázom mindenfélével..?!
2017. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!