Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt tölt a gyereked...

Mennyi időt tölt a gyereked különórákon?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok légyszi, illetve, hogy otthon vannak még vagy bölcső,ovi, suli.

Mi az amihez ti ragaszkodtok? Mi az amit ők szeretnének?

Nálunk 2-4-6 évesek zenés angolra, angolra és úszni járnak mind a hárman.

A nagy jár vívni és legószakkörre. A két nagy ovis, a kicsi bölcsis.



2017. dec. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

5 éves óvodás lányunk van. Szerintem túl sok foglalkozásra jár, csak azért engedjük neki, mert egy kivételével az óvodában van, oviidőben és úgy tűnik jól bírja. Az oviban hetente kétszer angoloznak, ez nem választott, jár hozzájuk egy angoltanár és úgy van velük 4-5 órát, mint egy óvóbácsi, csak angolul beszél. Jár még az oviban judo-ra, táncra és tornára. Ezek hetente egyszer vannak, oviidőben. Mindre szeretne menni, nem teszem meg vele, hogy ő nem mehet, a barátai viszont igen.

Ovin kívül heti kétszer járunk balettra. Ez 5-től van.

2017. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

7 éves, elsős a kislányom.

Iskolán kívüli "különóra" csak sport van, kézilabda edzésre jár heti kétszer, nagyon szereti egyelőre.

Az iskolában meg angol tagozatos, már most heti 5 órájuk van belőle, de ez ebben az osztályban kötelező, bele van építve az órarendjükbe. Szerencsére egyelőre nem megterhelő neki.

2017. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 éves másodikosom heti 3x2 órát karatézik esténként 4 éves korától. Aztán még heti 2xfelet hegedül, plusz 2xfél szolfézs és jár robotika szakkörre, de ezek az iskolában vannak napköziben lecke után kb. udvarozás fele helyett. Mindet ő választotta és szereti, sőt meg is lepett, hogy bírja és büszke vagyok rá.
2017. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 éves, második kisfiú. Heti négyszer jár két órás focira. Az iskolában minden nap van angolja, oviban külön angolra járt. Hétköznap egyszer van két órát úszni és szombaton egész délelött uszodában van. Oviban még foci helyett tornára járt, táncolni.
2017. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam :)

Féltem, hogy túl sok mindenre járnak.

2017. dec. 4. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
14 éves lány, sosem járt kulonorara, teljesen feleslegesnek tartom én is, ő is.
2017. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!