Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 tapasztalatoddal...

Hoodia P57 tapasztalatoddal segítenél?

Figyelt kérdés
Most szeretném kipróbálni, de előtte szeretnék tapasztalatokat gyűjteni, hogy érdemes-e belevágni?
2012. máj. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de mostanában ezt olvastam róla: [link]
2012. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én próbáltam:)

Nagyon jó,eltelíti a gyomrot,úgy ajánlom hogy étkezés közben vedd be,és igyál rá bőven,akkor megdagad,és eltelít:)

2012. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is szedem,nekem is bevált.

3 hét alatt fogytam 4 kilót.

Nem vagyok éhes tőle.

2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trendo válasza:
Pontosan egy hete szedem, naponta két kapszulát veszek be. Már az első dózis elmulasztotta az éhségérzetemet és ez a hatása folyamatosan megvan. Könnyen le tudok mondani az esti, tévé előtti nassolásról, ami nálam a fő gond volt. Mellékhatások: erős szomjazás, ami rövid időn belül átmegy szájszárazságba is. Úgyhogy sokat iszom, sokat pisilek. Az első nap volt egy kis fejfájásom, mert a szer az amúgy is magas vérnyomásomat feljebb tornázta, de ez másnapra elmúlt. Mivel egyharmadát sem eszem a megszokott adagomnak, a korábbi napi 2-3 széklet megritkult, de székrekedés nem alakult ki. Nem vagyok túlpörgetve, viszont gyakran felébredek álmomból, kisebb lett az össz alvásigényem. De nem vagyok se levert, se álmos. Egy hét alatt 4,5 kiló minuszt mutat a mérleg. Ez valószínűleg nem tartható heti átlag szintjén, hiszen az első héten biztosan nem zsírt égettem, csak a fölös víz és szénhidrát csökkent. De majd meglátjuk! Egyelőre nagyon elégedett vagyok a szerrel!
2012. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
TRENDO válasza nagyon tetszett! Pontosan ugyan ezeket érzékelem én is. Ma vettem be az első bogyót és fáj a fejem, meg nekem is az enyhén magas vérnyomásomat feltornázta, iszok folyadékot, szedek fokhagyma kapszulát és egyenlőre nem vagyok éhes. Nagyon reménykedek benne! Azért néha a tapasztalaitokat irjátok ide kérlek! Köszönöm. Sok sikert.
2013. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!