Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél a fogyásban nekem,...

Segítenél a fogyásban nekem, a saját tapasztalatoddal?

Figyelt kérdés

Egyedül nem fog menni! 3 héten vagyok túl és kezdem feladni, szét vet a düh, nem bírom, de semmi képen nem akarom feladni!

Dietetikusnál már jártam, de nem volt szimpatikus a módszere és nehezen kivitelezhető is lenne sok szempontból, pl. idő és pénz.

24 éves vagyok és olyan 30 kg-tól szeretnék megszabadulni.

Aki ezen már túl van, kérem segítsen, hogy boldogabbá tehessem ezáltal az életemet!


2011. márc. 1. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is,ne görcsölj!az csak hátráltatni fog.persze h ne add fel,de ne úgy gondolj erre az egészre h fogyókúrázol,hanem h életmódot váltasz,egészségesebb akarsz lenni.próbáld a szénhidrátokat délelőttre tenni,délutánra-estére pedig a fehérjét.sztem próbáld ki az Update-t,a Mediterrán- vagy a G.I.diétát.ezek ui hosszú távú megoldások,tartós eredménnyel,ami egészséges!!sok infót találsz róluk a neten.sok sikert!
2011. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbálom úgy felfogni, de nehéz!

Aki tud konkrétan segíteni kérem írjon!

2011. márc. 1. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved fórumozni, mi nyitottunk egy topic-ot a nőklapjacafén. csak oda kell regisztrálni, [link] ez az oldal címe. vagyunk 6-7en, mindannyian fogyni szeretnénk, valaki csak pár kilót, de vannak olyanok is, akiknek szintén 30-40től kell megszabadulniuk. fogyis recepteket rengeteget tettünk már ki, de szívesen segítünk Neked tanácsokat adni étrend és mozgás terén is :) és nem utolsó sorban támogatjuk és átsegítjük egymást a nehezebb napokon :)
2011. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírom a saját tapasztalatom, hátha segít valamit.

Szóval most múltam 18 éves. 17 évesen 75-78 kg voltam (165cm) és hát ez nagyon sok (lány vagyok). Szüleimnek mondtam persze egyből hát mi ilyen csontozatúak vagyunk, ez van, te se lehetsz vékony (szülőkön is van plusz súly)

már sokszor sírtam, nem tudtam a tükörbe nézni, semmi kedvem nem volt semmihez, vásárolni meg egyenese utáltam, nem találtam magamra olyan ruhát ami tetszet és jól is állt volna.

Nos megfogadtam hogy valamit kell tennem, mert nem érzem így jól magam.

Egyik nap felkelltem, elővettem egy füzetett és elkezdtem a netről kiírogatni hogy mik azok az ételek amiket visszakéne fogni.

Elkezdtem szépen a reggeli fehér kenyeret teljes kiőrlésűre váltani (nincs sok pénzünk de 150ft-ért veszek graham kenyeret egy egész hétre (12sz van benne, minden reggelire 2, vasárnap meg úgyis sokáig alszok:)

hozzá csirkemellsonka, sajt, van már medve light sajt, meg vajkrémek light (mert azért mindennap csirkemellsonka egy kicsit húzós lenne) párizsi, virsli, és főleg zöldségek, , vagy gyümölcsöt szoktam eni natúr zabpehellyel, fahéjjal, joghurt/kefír, tejjel szoktam, avgy megfőzöm és lesz belőle kása amit egy kis mézzel szoktam ízesíteni

tízórai minidg szezonnak megfelelő gyümölcs (most pl a narancs a legolcsóbb így azt, avgy kwiw, alma)

ebédre: levest majdnem mindennap eszek amilyen van itthon, persze normál adaggal, második az vagy tészta, rizs, főtt krumpli szokott lenni (ennek csak a felét szoktam) és több savanyút eszek hozzá, és főtt hús, tojás, virsli, heti 1-2szer van csirkemell vagy hal akkor natúran megsütöm, megpárolom lényeg hogy ne olajban

heti 3-4szer van főzelék (amik most olcsók: lencse, bab, sárgaborsó, tök, spenót, káposzta) ezekből egy átlag adag

vagy rakott karfiol, paprikás krumpli, rizseshús


uzsonna: alam, narancs, répa, cékla


vacsira almát szoktam enni túróval vagy kefírrel

de tojás, mozzerella sajt, hus, hal, zöldségek is jó


nálam nem volt az hogy na akkor mostantól csak csirkemell és hal salátával mert nem tudjuk megengedni magunak és hogy őszinte legyen nincs is erőm tőle még tanulni, rohangálni ezért én azt eszem ami van itthon csak a mennyiségekre ügyelek

csoki, chips, nasik, cukros üdítőket, sütiket hanyagolom (persze van hogy becsúzik 1-1 sz süti de nem tragédia)

sok vizet iszom, teába nem teszek cukrot

én ezzel lefogytam 55 kilora kb fél é alatt

mozgás az annyi hogy elmegyek a suliba meg vissza, itthon 1 óra szobabicikli, +vmilyen torna, bemelgítés, felülés, fekvőtámasz, ha jön a jó idő kint kertészkedés, biciklizés


ne add fel fog sikerülni, légy elhatározott, nem kell ide mindennap csirkemell meg saláta normális étrendből is ki lehet hozni, lényeg hogy a mennyiség minidg normális legyen, és ha tudod zöldségekeből, savanyúból hozd ki inkább

2011. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Böngész dát. Segíteni fog. Csak ajánlani tudom a kalóriaszámolást, de ne az orvoslexikonos 1500-1600 és satöbbi kalóriákat vedd alapul. Max 1300-1400 kalória. Én szoptatok, és 1000 kilóról indultam 1200-1400 között eszek, és 2 hónap alatt 16 kiló minusz.


Sok sikert!

2011. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat, igyekszem-e szerint táplálkozni.

Most már nagyon fáradt vagyok, hosszú volt a napom, de még írok majd!

2011. márc. 2. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az az 1000 kiló csak 100. :)
2011. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 10:19es !

Mintha saját magamat olvastam volna :) Szinte ugyan így étkezem ahogy te !!! :)

23 éves vagyok 167 cm és 67,5kg ról indultam most tartok 62kg-nál

Esténként én is szoba biciklizem 1 órát,mellette meg végzek gumiszalagos gyakorlatokat.

Jó volt olvasni hogy ennyit fogytál:) Ezek szerint én is jó úton haladok :) :)

2011. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, engem felvehetsz msn-re,írhatsz emailt és tudok segíteni, tanácsot adni neked, pár feltétellel:

Nem nézel le azért mert 17 éves vagyok, magyarul nem nézel okoskodó libának, meg semmi ilyennek (korkülönbség miatt mondom)

Meg természetesen ha megfelel neked a módszerem.

Amúgy 25 kg minusz, és tartom.

Ez egy ajánlat volt, lehet vele élni és nem élni.

2011. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!